stale spim

nokia c5

je tu vsak taky problem, ze ja nezijem normalnym zivotom. nikam nechodim, a ani sa z nikym nebavim v skole ani mimo nej. citim sa ako bez zivotnej energie, necitim ziadnu radost, berem AD. prezivam zo dna na den, bojim sa buducnosti, vyhybam sa aj v skole, ked neni treba, tak tam nejdem, lebo viem, ze by som to nezvladol. som tretiak na strednej, o rok ma caka maturita, hrozim sa jej, neviem ani kam pojdem dalej na skolu, ani ci vobec pojdem, ale ked nepojdem, tak co bude so mnou, ked ja uz nevladzem. som stale iba doma.

Amazona

Ked sa chce spat, tak mozes ma Pfeiferovu chorobu, tzv. chorobu z bozkavania. Ak pojdes k lekarovi, daj si odobrat krv, a budes urcite mudrejsi. Ibaze...hacik je iba v tom, ze na to neexistuju ziadne lieky (mozno teraz uz ano, lebo ked som to mala ja, tak vtedy na to lieky neboli). Ale tak Ti poviem...ani Ti lieky netreba, to sa vylezi, treba Ti potom uz len nejake dobre homeopaticke lieky ako napr. CatsClouw, peruanske byliny na imunitu, tie su naozaj uzasne, ale to uvidis, podla toho, aky budes mat vysledok z krvi. Vela trpezlivosti Ti zelam, lebo ak to bude Pfeifer, tak si este tak 3 az 5 mesiacov "pospis".

DzanaFX

Je to iba o tom, ako si telo navykne...Mne sa nechce spať pomaly nikdy, lebo som si tak zvykla..Ty si naviedol telo, aby si stále pýtalo spánok, keď si unavený, choď radšej športovať, alebo sa pár dní premôž a nauč svoje telo lepšej výdrži :-)