Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychické problémy - čím to je ?

Príspevok v téme: Psychické problémy - čím to je ?
zuvinka

Ako tak sledujem či už túto stránku alebo okolitý svet, tak zisťujem, že čoraz viac ľudí má nejaké psychické problémy (vrátane mňa :D) a hlavne aj veková hranica ich výskytu sa znižuje.. možno je to len môj subjektívny pocit, ale myslím si, že kedysi sa tieto problémy nevyskytovali v tak veľkej miere. Aký je váš názor, čo myslíte, prečo v dnešnej dobe ľudia tak "ľahko" podľahnú psychickým problémom ? môže to byť aj zvýšeným elektrosmogom okolo nás - veľa mobilov, mikrovlniek, internet, celkovo elektrospotrebiče...? alebo je to tým, že už spolu nekomunikujeme v tvárou v tvár, ale mnohé veci sa riešia len virtuálne ? nevedia si ľudia nájsť na seba čas, trošku vypnúť ? ja osobne si myslím, že do veľkej miery môžu za tieto problémy aj peniaze. Keď človeku stále chýbajú na to, aby mohol mať život na úrovni a nie každý cent prepočítavať a báť sa, že ako vydrží do ďalšej výplaty :-/

pan d.

No ja som si fakt myslel, ze budem musiet ist na exorcizmus, lebo som sa fakt citil ako schizofrenik, normalne mi po tom exorcizme trochu prepinalo. Najprv som chcel ist na spoved a na prijimanie, aby som nemusel obtazovat hned exorcistu.
Ja sem tam idem na exorcizmus. Ked som bol na nom asi pred pol rokom, tak knaz sa nado mnou modlil cirka 10 minut. Ja som v duchu pocas jeho modlenia zacul hlas, ktory mi povedal: odid od neho. Potom cosi od nas utieklo, ale nemal som pocit, ze by to preslo do exorcistu. Oni su vraj chraneni, asi to bude pravda.
Tieto veci nie su jednoduche na pochopenie. Mozno to je len vec psychiky, neviem.

pan d.

No, ja som sa zacal modlit taku modlitbu exoricmu, modlil som sa ju viackrat a zrazu som akoby pocitil, ze z neho nieco vyslo /nejaky mocny duch/ a preslo to do mna. Ja som sa cirka dva dni citil jak zmyslov zbaveny. On mi predtym povedal, ze ho trapi nejaky demon, dokonca mi povedal aj jeho meno. Po tom exorcizme mi povedal, ze demon odisiel. No ja neviem, co si o tom mysliet, ja som to chcel len vyskusat:)

Migel

Bolo tam dobre, až na tu snehovú kalamitu, keď sme dnes odchadzali skoro sme opitý havarovali.A na to rozbuchanie srdca, keď tam musela prísť sanitka.

pan d.

Ja som robil exorcizmus nad svojim kamosom /schizofrenikom/, nasiel som modlitby na anglicky hovoriacich strankach:) Jak mne prislo zle, tak to nechapem a on mi potom povedal, ze sa citi perfektne. Ze by placebo alebo what?

pan d.

A ako bolo na tej navsteve, co si tam mal ist na par dni? Ja by som tak rad isiel do Tatier, ale ked mi mama povedala tie ceny, tak mi spadla sanka. Ale mozno sa podari, mam toho zarobene viac, ale cakam, kedy mi zaplatia.

outu

migel prestan. nikto ta tu neohovaral ked si tu nebol. ved si tu ani nikomu nechybal, tak zbytocne nezaparaj a píš k téme!

Migel

To dufam že nemaš, lebo ak ešte budeš mať tak uvidíš.Ja sa ti nechcem vyhrážať ani nič pod., ale mňa ohovárať nebudeš.To len aby si vedel.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychické problémy - čím to je ? - Fórum - ZDRAVIE.sk