Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako urobit tahak

david_24

Ja mám spolužiačku, ktorá za necelý mesiac bude mať červený diplom a celé štúdium len odpisovala z ťahákov! Ja som ťaháky sem-tam používal tiež, nie je na tom nič zlé.
s. úplne chápem, niektoré veci sa proste naučiť nedajú a je zbytočné sa učiť vzorce, čísla zákonov a pod., keď to aj tak človek po skúške zabudne. Zospinkuj si ich do knižočky, alebo do harmoniky.

s.

no ja viem pri kom si mozem dovolit tahak a pri kom ne :) sa nehrajte na frajerov vsetci, neverim ze ste v zivote tahak nepouzili.pane boze..ja sa poctivo ucim, mam dobry priemer, hovorim je to moj prvy tahak od kedy som na VS..mozem raz aj ja nie?

flegma

a ja zboznujem studentov, ktori tahak pouzivaju...preto tych, ktorym tahak najdem, vyhadzujem zo skusky...tak vela stastia

s.

zboznujem takyh ktorich hovoria: radsej sa to nauc. preco sa o nenaucis? a pod. ... preto. je to hadam moja vec, ako napisem zapocet ci nie?

preto prosim tych, ktory su skusenejsi, pretoze tento tahak chcem pouzit prvykrat od kedy som na VS..ako ho urobit tak, aby som ho mala zjednoteny..mam asi 7 malych papierikov, ktore som si napisala napc vytlacila..tahaky su dlhsie tak som ich este prehla napoly, su obojstrane a oblepene lepiacou paskou..trebalo by to dat do nejakej knizocky, alebo tak.,ako??

xxxxxxxxxxxx

ked to mas vo worde proste si zmensi pismo a nastav na tri stlpce postrihaj, polep a poskladajj do harmoniky. Pripadne na gumicku do rolicky :)

winki

Ja si to pekne napísšm ako súvislí text proste len píšm a píšem. potom na konci chytím tu šedú časť pravítka myškou a posúvam smerom do ľava na taku šírku ako potrebujem. Potom si zmenším písmo vytlačím a hotovo :D

Vzdy sa všetko naučím aj tak a veľa krát ten ťahák absolutne nepotrebujem, ja si to robím pre osobný pocit istoty. Okno dokáže byť sviňa :D

veves

toto ma zaujimalo celu strednu aj vysoku:) nikdy sa mi to nepodarilo, asi mi to proste nebolo sudene. vzdy sa mi cely word rozhodil a niekolkohodinova praca v cudu. a pritom inokedy mi word v pohode ide, rada s nim robim ale akonahle to boli tahaky tak nic... som sa to musela naucit:/ a nic z toho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako urobit tahak - Fórum - ZDRAVIE.sk