Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trasenie nôh pri ,,stresovej situacii,,

Príspevok v téme: Trasenie nôh pri ,,stresovej situacii,,
Sam

Zdravím, mám taký nešpecifický problém.Neviem ako to popísať. Občas sa mi stáva že ak idem z nejakým známim a stane sa situácia že nás niekto fyzicky ohrozuje resp. sa situácia vyostruje, sa mi začnú chvieť nohy. Nepocitujem ale žiadny pud úteku resp. násladného ataku. Dokážem velmi rýchlo reagovať na každý pohyb resp. dohodnúť sa poprípade dohovoriť ak sa jedná o niekoho iného. Celkovo som pokojný, len sa mi začnú chvieť nohy.Niesom konfliktný ale ani typ ktorý okamžite ak sa niečo stane ujde. V iných stresových situáciách ako pohovor poprípade v minulosti maturita sa mi toto nestáva. Bežné ale aj ťažšie stresové situácie, zranenie osoby a iné dokážem v pohode zvládnuť. Stáva sa mi to jedine pri fyzickom ataku resp. bezsprostredne pred fyzickým atakom. Som človek s veľmi chladným myslením ale trápi ma táto vec, preto sa pýtam či sa stým niekto nestretol, poprípade ako by sa to dalo liečiť najlepšie. Dik

Sam

Nejde o cigánov. Nikdy sa ti nestalo že si išiel s niekým a prišlo k Vám nejaké podivné individum a myslelo si že je master sveta?

chladomor

...idem z nejakým známim a stane sa situácia že nás niekto fyzicky ohrozuje...
Vo vašej obci je veľa Cigáňov?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trasenie nôh pri ,,stresovej situacii,, - Fórum - ZDRAVIE.sk