Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychika človeka bez práce...

Príspevok v téme: Psychika človeka bez práce...
bauer

Zdar...zaujímali by ma Vaše skúsenosti a poznatky ohľadom správania a činov blízkeho človeka. Moja kamarátka chodila s priateľom 3 roky, počas tohto vzťahu zmaturovala na gymnáziu, popri tom brigádovala v pohostinstve a podobne. To trvalo tak pol roka až rok počas ich vzťahu, no potom rezignovala na všetky ponuky práce a ponuky na podnikanie. Táto práca je oničom, táto je ťažká, tamtú nezvládnem, tento biznis nepôjde atď. pritom to boli reálne a zaujímave ponuky. Potom začala riešiť ich vzťah, že sa nudí, že nikam nechodia, pritom on pracoval skoro stále a premýšľala či ho vôbec má rada a tak došla na to že ho neľúbi...nechala ho a teraz sedí na riti doma...myslíte že na to prišla len preto že mala na to čas a preto že bola celý čas nezamestnaná? Lebo človek keď rozmýšľa príde aj na to že prečo sa Zem točí Máte podobnú skúsenosť spôsobenú "domasedstvom" ?

zuvinka

A myslím si, že nato, že ho už neľúbi by prišla aj keby naďalej pracovala, skôr či neskôr určite hej.

zuvinka

To, že ho už neľúbi neznamená, že jej nebude chýbať. Za tie 3 roky už isto bola naňho zvyknutá, ale zrejme si uvedomila, že k nemu prechováva skôr už len kamarátske city, a tak zato sa rozhodla, že je lepšie to ukončiť. Mám kamošku, ktorá sa s priateľom rozišla po 7 rokoch. Vravela, že jej chýba, lebo bola zvyknutá na jeho prítomnosť, no zároveň si už nevedela predstaviť s ním budúcnosť..

bauer

problem je v tom ze vsetko skoro vzdava, pre nieco sa nadchne ale rychlo ju to prejde...asi to tak bolo aj ohladom vztahu k nemu...myslite ze ked si najde stalu pracu tak pride k rozumu? pripadne kedy dievca zisti ze jej chyba jej byvaly? nie su spolu vyse mesiaca ale co neboli v kontakte je asi tyzden a vravela ze ho ma velmi rada ale ze ho uz nelubi...ja si ale myslim ze po case jej zacne chybat

přezůvky

Do její hlavy nevidím, nevím, proč to udělala... Vím jen jediné - být bez práce doma je na sebevraždu......

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychika človeka bez práce... - Fórum - ZDRAVIE.sk