Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco su vsetci tak jednoduchi

Príspevok v téme: preco su vsetci tak jednoduchi
..eqqqt..

caute, vobec sa uz nestretavam s ludmi, nevyhladavam s nimi kontakty, vsetci mi pridu tak strasne nudni a typicki....pritom mi to strasne chyba,ked som bola mensia,bola som blazniva,spolocenska,stale som sa jasila s kamaratmi.teraz ma nikto nechape,vzdy mam uplne odlisne nazory od ostatnych,za co som samozrejme vysmiata.vidim asi veci inak a neviem si najst nikoho,kto ma podobny problem.mna velmi hneva,ze vsetci vsetko vzdy vidia tak rovnako,jednoducho a stereotypne.ach jaj,je na tom niekto podobne?

mafy

"eqqqt" ja ťa plne chápem,tiež som bývala taká blázniva a tak,ale akoby som už z toho vyrástla a všetci moji kamaráti sa ozastavili na jednej urovni,rídu mi niekedy strašne detinskí a fádni.Uplne viem čo zažívaš

DzanaFX

eqqqt ja som na otm úplne rovnako vnímam veci, ja to ani neviem popísať, všetko vnímam proste vnútrom a srdcom, alebo ja neviem, nevidím veci jednoducho, vždy ma nadchnú somariny, niekedy napríklad aj farby, či okolie...Nikdy ma nikto nevie pochopiť, čo ako myslím, ako vnímam...S nikým už ani nezdieľam svoje názory, keďže vždy sa mi dostane výsmech alebo neporozumenie :-)

sweater*

vsetko je to len v hlave, vec nazoru, ci sa beries ako "hovno v stade" alebo ako vynimocna osoba. chces mi oponovat ze realita je ina? co je realita, je to niekde napisane? v nejakej knihe pravidiel zivota a vesmiru? kto je viac, kto menej, co je dobre, co je zle... vsetko je to len o tom co si ty sama myslis nic viac nic menej...

KatkaSm

unho som bola este na zakladnej skole ale kvoli neschopnosti obsediet a sustredit sa na ucenie...dal mi lieky po ktorych som vzdy zaspala:D

KatkaSm

no mne ani vysoka nepomohla:) ani praca, ani debilne konicky nic.
dokonca aj ludia ktori mali rovnake konicky a nazory (daju sa taki najst, ako tu niekto pisal je nas 7 miliard) tak ma nazaujimali.
ale zas cely zivot som sa povazovala za nieco ine, zvlastne, mysticke, vycnievajuce zo stada, zaujimave, odlisne a bla bla bla. hlavne pocas 17, 18 tky. koniec koncov som len rovnake hovno v trave ako vsetci ostatni a darmo si o sebe namyslam aka som zaujimava:) chleba z toho nezlacnie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco su vsetci tak jednoduchi - Fórum - ZDRAVIE.sk