preco su vsetci tak jednoduchi

Príspevok v téme: preco su vsetci tak jednoduchi
..eqqqt..

caute, vobec sa uz nestretavam s ludmi, nevyhladavam s nimi kontakty, vsetci mi pridu tak strasne nudni a typicki....pritom mi to strasne chyba,ked som bola mensia,bola som blazniva,spolocenska,stale som sa jasila s kamaratmi.teraz ma nikto nechape,vzdy mam uplne odlisne nazory od ostatnych,za co som samozrejme vysmiata.vidim asi veci inak a neviem si najst nikoho,kto ma podobny problem.mna velmi hneva,ze vsetci vsetko vzdy vidia tak rovnako,jednoducho a stereotypne.ach jaj,je na tom niekto podobne?

Jane_3sto18

Ja mávam dosť často ten istý problém. Niekto vidí pohodený papier na zemi, ale ja vidím ešte niečo viac, nie len obyčajný papier, vidím celý príbeh, ako tam spadol, špekulujem čo je asi na ňom....
Možno trošku sprostý príklad, ale chcela som povedať, že ľudia majú jednoduchý pohľad na veľa vecí, no ja som si našla už viac takých, ktorí vidia svet aj z inej stránky, proste, čo sa mi myslením podobajú. Určite tu nie si sama.

karolza - u mňa je to celkom podobne, mám kamarátov, ktorí majú potrebu zoznamovať ma s ďalšími ich kamarátmi, pretože chcú, aby ma ľudia poznali :-D dosť ma to šokuje, minule ma spoznával jeden kamarátov kamarát a povedal mi: "To si ty? Konečne ťa spoznávam, XY o tebe už toľko hovoril, už som sa nevedel dočkať, kedy ťa spoznám." :-D
Pre merlina, nechválim sa, to je len príklad.
Psychologička si tiež myslí, že som zaujímavá :-DDDDDDD A ja stále neviem, kde to tí ľudia berú.

Carie

Ak mas iny nazor na niektore veci so svojimi priatelmi predsa s nimi este nemusis nadobro prerusit kontakt. Uplne vo vsetkom snad s nimi rozdielne nazory nemas nie? Predsa mozete byt kamosmi aj ked mate na niektore veci ine nazory. Prerusit s kazdym hned kontakt kvoli tomu, ze nie je uplne taky ako ty ma za nasledok to, coho si sa dozila, ze si uplne sama. Nikdy nestretnes cloveka ktory bude uplne vo vsetkom ako tvoja dokonala kopia. Ani keby si mala dvojicku nebude uplne rovnaka ako ty. Ale si este mlada, naucis sa. Ak mas kamosov, ktori napr. vela chlastaju a chodia na disky a ty chces robit nieco inteligentnejsie tak si skus najst inu partiu, mozes zacat hladat kamosov na zoznamkach alebo forach.

zewa

Ja sa cítim úplne rovnako. Na VS s najväčšou pravdepodobnosťou nájdeš spriaznenú dušu. Len po VS možno zažiješ znova ten deficit. Hľadaj si zamestnanie podľa toho, aby si mala šancu sa stretávať s ľuďmi s "vyššími" záujmami.

karolza

ahoj eqqqt
moja dcéra v tvojom veku bola na tom podobne ako ty,ale je to trochu inak ty nemáš problém,problém je v tých ľudoch ,ktorí nechápu že si iná,ona mala a má kamarátov a títo ju zoznamujú so svojími ďalšími kamarátmi a to hlavne z dôvodu že je taká iná a má i mnoho kamarátov po celom svete ktorí si ju našli cez internet a udržujú kontakt niekoľko rokov a stali sa z nich môžem potvrdiť dobrý priatelia,takže nevešaj hlavu buď taká aká si,a kamaráti a priatelia,keď vlastne pochopia že si taká ,,svojská,, sa budú predbiehať aby sa s tebou kamarátili a priatelili a ako píše chladomor budeš si preberať
pozdravuje ťa karol

chladomor

No vidíš, tak sa ti tvoji spolužiaci zo strednej či rodina a kamaráti zadajú byť nudní, tak počkaj ešte rok dva do vysokej školy (najlepšie v Bratislave) a tam stretneš kopec zaujímavých ľudí, ešte si budeš aj preberať :-)

chladomor

Navyše, ak to nepreháňaš, keď o sebe tvrdíš, že vidíš veci inak, tak si vzácny človek o akých je núdza a v dobrej spoločnosti budeš cenená, takže sa neboj, že by si v budúcnosti nemala priateľov, alebo niečo podobné. Len treba počkať (ak máš menej ako 18, ak máš nad 20 tak je celý môj príspevok mimo).

chladomor

To že v tvojom okolí sa vyskytujú zväčša ľudia, ktorým stačí len pracovať jesť a spať, ešte predsa neznamená že všetci sú takí. Ideálne je asi ísť na vysokú školu, ktorá ťa baví a tam postretávaš množstvo zaujímavých ľudí s podobnými a aj nepodobnými záujmami. Aspoň na tých lepších školách by to tak malo byť.