Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mysleli ste si ze vakcina nemoze byt podvod ?

doubledog

bin Ladina dostali tak, ze nejaky lekar robil fingovanu ockovaciu kampan a zbieral tak pre CIA DNA sledovanych ludi z jeho okolia.

to znamena, ze CIA verejne priznala, ze pouziva ockovacie kampane na politicke a vojenske ciele.

lost

no ani ja sam neviem co riesim :)

ale asi ano, asi fakt klieste..

Maros75

zivot je risk.. a risk je zisk :)
solidarita mi pripomina las vegas a klektivnu zodpovednost..

co ma vyhody, ale aj nevyhody.. zo solidarity by sa malo dat vylucit, tak ako v USA - neplatit si nic, ziadne zdravotne a ziadne socialne a brat zodpovednost cisto na seba.

preco to nie je mozne ?

to iste poistovne.. ja osobne by som nechcel ani PZP na vozidle, ked prasknem do ferrari, tak platim za ferrari desiatky tisic ak nie statisice eur a som s tym spokojny.. (sanca na to je nizka, vyssia sanca je ze prasknem do nejakej fabky, co mu preplatim rovno na mieste)

risk - zisk ...

povinna solidarnost je 3,1415vina, ak clovek to nema v krvi, tak nebude a ak chce, tak bude aj dobrovolne..

Maros75

GoFruit.....ty si proti solidarite. Predstav si,ze by si ty,nebodaj tvoje dieta ochorelo na leukemiu,rakovinu,mozgovu obrnu a stovky inych vaznych chorob. Kde by bola solidarita??

lost

no teoreticky staci ak by sa trava pravidelne kosila, v takej je velmi nizka sanca chytit kliesta..

sranda, ze v 3 tisicroci clovek nevie takeho maleho krpca vyhnat z mesta, no bieleho vyhodia ihned :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mysleli ste si ze vakcina nemoze byt podvod ? - Fórum - ZDRAVIE.sk