Mysleli ste si ze vakcina nemoze byt podvod ?

lost

hm, a preco neputame VLKOV a MEDVEDE na sidliska ?

preco potom pustame KLIESTOV na sidliska ??

logika v tomto je aka ??? :P

GoFruit

Ešte 1 vec Carie,
Ja tiež nechcem platiť na fajčiarov alkoholikov fetakov, na choroby ockovanych, prezierajucich sa, tich co jedia v mekacoch a co, na krásky s implantatmi ktoré im začnú po rokoch spôsobovať problémy /ktoré si do súvislosti ani nemusia dať, ale aj ja som čítala jeden prípad ked žena mala až po 5 r po opke problémy a museli ísť von, tie zdravotné problémy za tie co myslíš kto platí. A tu by sa dalo menovať za koho všetkého nechcem platiť. Tu som max proti solidarite.

GoFruit

Carie
To je síce veľmi milé že si poukazala na 1 príbeh neockovaneho dieťaťa. To že ma vakciny zomiera oveľa viac detí, to že vďaka ním ich ke béla postihnutých trpí autizmom, to neukazes. Prečo? Lebo po 1 sa to tají, 2 ľudia.ako ty chcú vidieť len 1 zastrasujuci príklad, kt. práve farmafirmy rozmazavaju aby sa ľudia báli neockovat. Mnohé choroby dá naschvál vôbec nedávajú do súvislosti s očkovaním. Nikto mi nenahovori že ked pichnes vakcinu s hlinikom ortutov a formaldehydom do mesačného bábätká že mu tie toxiny neublizia. Ja práve nechcem platiť ma take detí čo sú potom vkuse choré,ani x alergií.

A to sa neboj na mňa a moje dieťa z tvojho poistného nič nejde.

Posledná vec k tvojmu uzasnemu príkladu je môj príklad. Ked zomrie vegan či.vegetarián tak sa hned.celá spoločnosť rozčuľuje že je to kvôli strave v ktorej chýbali živiny (z mäsa). Ale to že denne zomierajú stovky či tisíce vsezravcov to dá nikto nečuduje. A ty si presne taká. Zomrie 1 nexaockobane alebo ma problémy tak ke zle. Zomrie kopec

RNG

Telo ludske je priam zazracny mechanizmus, ktory sa da rozne ovplyvniovat a prisposobovat roznym okolnostiam. Deje sa to zvacsa bez nasho zasahu, ked sa telo prisposobi na zmenene podmienky. Zialbohu v prirode je to uz tak, ze to co sa neprisposobi, vyhynie a zostanu najma ti jednotlivci, ktori sa prisposobili.
To dnes ale ludstvo nechce akceptovat, ved je "demokracia" a "rovnopravnost"
Rozni ludia a podniky vymysleli rozne tovary aj na zdravotne [problemy, medzi ne patria aj vysokoziskove vakciny.
V teorii tieto latky bez sposobenie skod pretrenuju telo na vyrabanie specifickych protilatok proti obavanym chorobam.
Pretrenpovanie ale nie je bez nasledkov, totiz posilnenim specifickej imunity sa vseobecna zdedena imunita oslabi.
To v sak nam ale lekari nikdy nepovedia
A z komercnych dovodov sa tlacia aj take vakciny, ktore dnes nie je treba, lebo mikroby, proti ktorym su dnes uz prakticky nejestvuju a to nielen kvoli predoslym ockovaniam, ale v historii ,, pred ockovanim su zname epidemie, ktore prisli a odisli aj bez lekarskych zasahov.Takze robit si zasluhy, ze je to len kvoli ockovaniam je dost mylne.
Naviac, druha stranka ockovania je, ze vakciny obsahyju rozne latky, pre nas skodlive v coraz vacsich mnozstvach, rozne geneticky manipulovane a firmy co vakciny vyrabaju udrzuju vsetko v tajnosti, vcitane vyskumov uspechu ci neuspechu ockovani. Ked zacali ludia na ockovania zomierat, tj nielen mensie skodlive reakcie, a ked firmy vyrabajuce vakcinny odmietli odovzdat vyskumne materialy a zlozenia vakcin aj statnym zdravotnym organom, tak ako to robi farmacia so svojimi liekmi, samozrejme sa ludia vzburili a zacali sa pytat, co je vlastne potrebne a uzitocne a kde je to porovnavanie uizitocnych a skodlivych ucinkov, ktore vyrobci zatvrdile popieraju. naviac sa zjavili alarmujuce spravy z niektorych krajin, kde napr pporodnost v priebehu niekolkych rokov odrazu klesla na menej nez polovicu a to zahadne tesne po sirokoplosnom zaockovani.
Nehovoriac o fakte, coho som svedok aj ja, starsi clovek, za ktoreho mladosti potravinove a ine alergie boli len velmi zriedkave a dnes v triede mojej vnucky vyse polovice deti ma dlhy zoznam jediel, na ktore su velmi alergicke. Takze nieco to muselo sposobit a hadzanie to na genetiku je loz.
Ja som bol zaockovany asi 8 krat, v tierde mojej vnucky deti dostanu az 56 roznych vakcin v priebehu prvych 5 rokov zivota.
Samozrejme mojej vnucke sme vybavili, aby dostala co najmenej, ale nasilie vlady rozhodovat nad nasim vlastnym zivotom je coraz vacsie, co samozrejme odporuje zakladnym zasadam nasej ustavy. A rozhoduju o tom skorumpovani byrokrati, alebo priamo agenti farmacie.

Takze logicky podozrenie ide na chemiu, zamorenia a v tom su aj chemicke lieky a vakciny hlboko, najma geneticky manipulovane materialy, ktore su schopne zmenit nas cely geneticky profil

Nechcem tu uviest aj konkretne podozrenia z roznych sprisahani proti ludom, stovky genetickych laboratorii zaoberajucich sa slachtenim roznych mikrobov a roznymi inymi implikaciami z toho vyplyvajucimi.
Zlych a mocnych ludi na svete je dostatok, a necudoval by som sa, keby nam ich rozna cinnost skodila. Nasa vlada, tj teoreticky nasi reprezentanti nas zialbohu velmi nechrania, ani nereprezentuju....

lost

mozem potom zalozit "ockobook" a tam si mozu ludia davat milion friendsov (tj. kto ma viac ockovani je vacsi borec) :D