Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rotačný disk-ploché brucho ?

11tifo11

poviem ti pravdu ze na brucho sa da schudnut ovela zaujimavejsim sposobom.. ja napriklad cvicim toto www.youtube.com .. pre zaciatocnika je to dost obtiazne naucit sa robit tie cviky ale oni nie su tazke len si treba riadne pozret ze ako to ta animovana osoba robí.. no a poviem ti ze po mesiaci budes mat tehličkove brucho aspon trochu.. potom su tam aj tazsie levely.. ja robim teraz ten druhy... no a este je aj pravda ze brucho je dost citlive na stravu pretoze tuk sa zprva hned usadza na bruchu.. najlepsie je nejest chleba ak chces mat ploche cize ani nic z múky.. pizzu, rožky a tak.. no a ja tiez chodim bezat ale beh je na cele telo zase to nie je extra na brucho.. a take telešopingové somariny to ti nepomoze naozaj..
ani AB-ROCKET.. to čo sa s tym robia zhyby... uplne to je na nič.. to treba cítiť ked cvicis na brucho.. mam to doma ale na tom nic necitim..

VaMo

Nie. Existuje ovela viac kvalitnych cvikov na brucho ako rotana. A hlavne si uvedom, ze "brusko" treba najskor zbavit tuku, ak sa naju ukazat ake take svaly.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rotačný disk-ploché brucho ? - Fórum - ZDRAVIE.sk