Je možné mať anorexiu aj keď jem??

Príspevok v téme: Je možné mať anorexiu aj keď jem??
Nela41

No ide skôr o moju hlavu. Neprejavuje sa to u mňa tým že by som nejedla vôbec ale ako náhle sa najem vyčítam si to. Celý deň myslím len na jedlo a keď sa cítim najedená nenávidím sa. Nenávidím ten nasýtený pocit.. ja napríklad do školy si naschval nezoberem peniaze a hladujem tam do tretej lenže potom prídem domov najem sa a úplne som z toho smutná len rozmýšľam ako to zo seba dostať (nevraciam naschvál..zatiaľ) .. a potom neschudnem lebo hladujem potom zas jem hladujem.. a tak dookola.. No a potom som smutná lebo som tučná.. Keď sa najem vidím sa v zrkadle ako keby som mala 100 kíl a keď cítim ako mi škvrka v bruchu cítim sa chudšia.. neviem už si prídem ako psychopat dokonca často rozmýšľam nad tým aké by to bolo keby som zomrela, že by to bolo jednoduhšie.. Neviem už čo mám robiť :(

[zruseny22]

mrska, čo ti na to napísať?

Ja som bola dnes u psychiatričky- 5min. A je mi aj tak na hovno... ani dýchať sa mi nechce.

mrska

Ahojte nela aj cry...

ja som momentálne v práci som sa najedla a už ma to serie,myslím na to ako tlstnem...že ked som si dala prehánadlo tak som mala také ploché brucho....neviem ako to dopadne...pijem aj nejaký čaj že požierač tukov....má sa piť 3x denne asi tri mesiace...tak som zvedavá....ja lietam na stacionárnom každý deň po 20 min. viac nemôžem lebo idem do práce, ale asi si pridám vstanem pred štvrtou a bude to ok...v nedelu som nemohla tak som behala hore schodami--ja že skapem,úplne ma triaslo,vraj je to najlepšie na lačno....

ja viem že by som sa nemala vážiť,ale ja nemôžem...

a na dovolenku ideme na tri dni do Piešťan a mám z toho hrôzu,ako sa odváži a máme tam polpenziu,čo budem jesť,úplny des...ja som kvôli tomuto odvolala dovolenku na celý týždeň aby som nemusela jesť s mužom a kvôli váhe...asi mi ozaj šibe

aj k psychiatrovi by som mala ísť na lieky,minule som poslala dceru tak bol nahnevaný...ale k tej doktorke idem 20.7. ak si to nerozmyslím....načo tam budem chodiť...poviem áno,áno a aj tak si budem myslieť svoje...a asi aj robiť svoje...

čaute..

[zruseny22]

A možno tam aj tak budem len 3 min., lebo keď nie je o čom, tak sa len opýta ako sa mám, ako momentálne fungujem, napíše recept a dovi.

Nela41

mrska: Samozrejme že sa vám tu budem snažiť pomôcť. Ja teraz raňajkujem jednu celozrnnú buchtičku :-)
teraz keď je leto tak sa s manželom vyberte von a choďte niekam, nedaj tvojej hlave príležitosť myslieť na to že si pribrala pár gramov. A na dovolenku sa nechystáš?

cry: veľa šťastia u psychiatričky prajem. Povedz jej všetko co cítiš, ja tiež rozmýšľam že pôjdem aspoň ku psychologičke, nie len kvôli tomuto lebo to hádam prekonám aj sama ale aj kvôli iným veciam len mám strach, nerada rozprávam o tom čo si myslím a čo ma trápi ja si to väčšinou nechám pre seba :(

[zruseny22]

Tak ja už mám dnes 70 min. na stac. bicykli. Kľudne by som ešte pokračovala, ale viem, že to už by nebolo ok..
Je mi nejako smutno. Ani neviem prečo. Asi si uvarím druhú kávu.
Idem do sprchy... a na 11hod mám byť u psychiatričky. Ani neviem, čo jej dnes budem hovoriť.... akosi nemám čo....

Mrska, nevaž sa každý deň a k tým preháňadlám gratulujem. Ja som ich tiež prestala užívať a ver, že je to omnoho lepšie!

mrska

Ahoj Nela41...
som rada,priam šťastná čo tu píšeš....že si nepadla do tejto pliagy tak ako niektoré z nás...ja som Ti to aj písala že jesť musíš,radšej menej často a zdravo...a cvičenie rozumne,len môžem chváliť...

ja som tiež urobila prvý krok ked som nemala už týždeň preháňadlo,ale dnes po vážení mám zasa nervy,tak neviem ako to zvládnem...už len rozmýšľam ako tučniem,stále sa obzerám v zrkadle,pozerám na brucho ako mi rastie...mám 47 kg a je to pre mňa depka....

tak ty sa drž a pomáhaj nám svojim prístupom,a ver že si vyhrala...to my stále prehrávame...
Ahoj...

Nela41

Dievčatá keď čítam vaše príspevky je mi veľmi ľúto že vám nemôžem pomôcť. Ja už som sa zas vrátila k normálnemu jedeniu, teda snažím sa ale keď vidím ako sa tríznite vy rada by som vám pomohla.
Inak pre J111 áno som tučná mám 171 cm a 75 kíl. Myslím, že za to môže práve toto hlúpe stravovanie že jeden eň nejem nič a potom jem normálne, chudák metabolizmus asi nevie čo má robiť. Preto som sa rozhodla že idem jesť každý deň v malé porcie a cvičiť na orbitreku ktorý som si dneska obiednala. Aby som mala podporu idem sa asi pridať k dievčatám tu na fóre, ktoré chcú schudnúť. Myslím, že keď sa zbavím kíl navyše prejde aj môj psychický problém .. ale vy dievčatá čím skôr navštívte doktora ! Prosím spravte to pre vás vaše rodiny a priateľov! :)

[zruseny22]

... išla by som behať aj dnes.... lenže som si včera slúbila, že dnes nepôjdem... lenže teraz sa mi chce leda spať... to behanie ma aspoň prebudí... a mám výčitky z raňajok... :-(

mrska

Ahoj cry...
tak áno môžeš pracovať na 8 hod. je to o tom koľko vládzeš, na čo máš vlastne dôchodok, ja mám na psychiku viac,a mám aj na chrbticu,som po operácii dávali mi tam v roku 2009 titánové dlahy aj 6 šrobov,takže u mňa nepripadá do úvahy robota s bremenami a ťažká práca, ja pracujem v tzv.chránenej dielni ako predavačka a zároveň obchodná zástupca pre okres,je nás tam 5 báb s dôchodkom,ostatný su zdraví....

ale pozor jedna zmena preháňadlo som nemala už 1 týždeň...to je moja malá výhra...a na WC je to utrpenie lebo ja mávam skôr zápchu...a káva je moja závislosť...

a váha tak prvá myšlienka po prebudení je koľko vážim...a to mi dá náladu na celý deň...ja viem že som blbá ale to sa nedá....keby som schudla tak na 45 tak potom už by bolo fajn...potom by som bola ok....

Ahojte všetky...