Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Proteinová strava

Príspevok v téme: Proteinová strava
Xeina

Dobrý deň, chcela by som niekoho poprosiť o radu, alebo aspoň názor, na stravu založenú hlavne na príjmaní bielkovín. Už nejaký ten čas (viac ako rok) sa zdravo, pravidelne stravujem, to znamená žiadne sladkosti, koláče, fastfoody, sladenie cukrom. Bielu múku som nahradila celozrnnou, to isté aj s pečivom, cestovinami a podobne. Takto si udržiavam váhu, chudnúť nepotrebujem. Pravidelne cvičím, kombinujem aerobny aj anaerobny pohyb. Jem 5x denne, pijem iba vodu atd. Ale problém je ten, že síce som chudá (to som bola aj pred tým), ale chcela by som sa vyrysovať. Nejakú svalovú hmotu určite mám, ale chcelo by to viac svalovej hmoty a menej tuku. Zdravá strava a pohyb na to veľmi nezaberá, pretože už je to rok a takmer žiadna zmena :/ Tak ma napadlo vyskúšať toto, bez proteinov a gainerov. Nevedel by mi teda niekto povedať približný jedálniček? Vopred ďakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Proteinová strava - Fórum - ZDRAVIE.sk