Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liquid diet

MetallicA

dieet, a ešte pokračuješ v tom, či si to prerušila po tom týždni jednom? Aj to bolo teda dosť veľa! Koľko si schudla?

ultra01

Bože, keď tu vidím ako sa týrate. Neviem síce koľko máte rokov,ale dajte úctu svojmu telu. Veď to nikam nevedie. Aj keď schudnete po tých všetkých trápeniach, keď s tým prestanete, nastane jojo efekt a priberiete možno aj 2x toľko ako ste schudli.Týmto si len ešte viac narušíte metabolizmus, čo vás nakoniec dovedie ešte aj k zdravotným problémom- žaludočné problémy-vredy,podráždený žlčník.Ak by vás to predsa len prestalo baviť-týrať sa, tak sa ozvite na ultra01@azet.sk a poradíme ako chudnúť bez stresu.

MetallicA

dieet- ja mám teraz akoby pôst, ale nepijem len destilovanú vodu ako treba....lebo sa učím, a mám skúšky, takže aj limonády, mlieko, ľadová káva etc.....:) skús jesť každý druhý deň len, a ten další len piť a to striedať ak si hladná...mne to pomohlo, a schudneš tak. A nieje to ani nezdravé, veľa ľudom to zlepšilo vzhľad, prekrvenie a tak

Dieet

Metallica
ano len sa pije..ale piju sa ovocne stavy,zeleninove stavy,a tak...proste vsetko co do seba das musi byt v tekutom stave..

a preco si myslite ze je to blbost?:( musimm povedat, tento tyzden som to skusila a nedalo sa vydrzat iba na tych stavach,a bola som celkom bez energie.

Ale tak ja mam taku klaustrofobiu z jedla,nejem pecivo a snazim sa nejest sladke.ja neviem co mam jest...

Poriadne ani normalne jedla nejem.

ultra01

presne tak, je to blbosť. Nedáva to žiadne záruky. Ja som vyskúšala chudnutie bez stresu a mám super výsledky a vôbec som sa nemusela obmedzovať.Je to overené, výrobky sú certifikované a aj v mojom okolí a na celom Slovensku sú ženy, ktoré s tým schudli a s ktorými sme sa aj stretli a porozprávali. Je to s konzultáciami. Ja som chcela schudnúť 8kg, ktoré sa podarilo za mesiac ,ale super je to, že išlo dosť veľa v centimetroch na stehnách a aj celulitída mi zmizla, ale u každého je to iné.Ak chceš vedieť viac ozvi sa na ultra01@azet.sk
Pekný večer

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.