Roaccutan!!!!

Príspevok v téme: Roaccutan!!!!
Lucka1112

Prajem pekny den,

chcem sa opytat, ci mate skusenost s niecim takym, že:

Kedze moja pleť je už v katastrofalnom stave a každý den sa bojim večera ked sa mam ist umyt a odličiť, pretože plačem ked sa jej dotykam, tak sa chcem opytat, že ak teraz začnem brat roaccutan, počula som že v lete sa nemá brať, ale som zufala. ak by som to teraz začala brať a v lete (presne v juli), ked pojdem na tyzden na dovolenku, by som si urobila pauzu.. dá sa také niečo??

Dakujeeeem :(

Noro 29

Gernetic mala od kozmetičky, niekde v Slávičom údolí v BA, ale dá sa aj na nete objednať.
Brala to pred pár rokmi, pleť mala po druhom braní už ako bábätko a má aj teraz, je to už cca 5 rokov :-)

Lucka1112

A ako dlho je to už čo to neberie?
:) na psychiku je to aj teraz tažké, ked každý na teba na ulici pozerá, jak na mimozemšťana...

Ja to skusim teda vydržať pri tých homeopatikách, snad mi to pomože a neberu len peniaze

Tá kozmetika, Gernetic kde ju zohnala??

Lucka1112

Ja viem že ten roaccutan je svina ja ho ani brať nechcem, len kvoli tomu aby mi uz konecne nieco pomohlo...

a co brala tvoja priatelka? pomohlo jej niečo nakoniec?

Noro 29

Lucka, mojej priateľke dosť výrazne pomohla kozmetika od Gernetic, ale je to dosť drahé...pomohlo jej to však minimálne v tom, že ju tá tvár nebolela..
A na Roaccutan pozor, tie sklony k depresiám a katastrofálne zhoršený krvný obraz sú úplne reálne, blízka skúsenosť..
Po cca 2-3 mesiacoch zaberú, to je fakt, ale väčšina ich musí brať aj 2-3 krát opakovane, nakoľko sa to do roka opäť zhorší. Ak je to však jediné východisko, stojí za to prekonať tie stavy...

Lucka1112

dakujem Noro, potrebovala som to vediet... len som uz na dne... po tych homeopatickach nevidim ziadne zmeny a toho sa bojim, strašne to boli!!

Teraz neviem, ked pojdem na gyndu, si dat urobit hormonalny profil, a bude zly, tak mi bude chciet dat urcite nejake lieky, ale kedze beriem homeopatika tak ich nemozem... neviem potom ako sa mam rozhodnut... :(

Noro 29

Lucka, s Roaccutanom by si na slnko vôbec nemala ísť, dokonca aj oči si treba chrániť, takže rozhodne ho teraz neber!
Poškodíš si kožu viac ako máš, spravia sa Ti hnedé fľaky, takže radšej vyčkaj do jesene-zimy.
Čo sa homeopatík týka, mesiac je skoro, aby Ti zabrali, potrvá to 3-4 mesiace, ale aj s Roaccutanom sa pleť prvý mesiac väčšinou výrazne zhorší...

Lucka1112

.... a som aj na uplnom začiatku homeopatie, beriem ju len mesiac ale nevidim ziadne zmeny :( zbytočne som vycálovala 150 eur...

neviem čo mám robiť, všetci len pýtajú peniaze a nikto mi nevie pomocť...
Zajtra sa idem aj objednať na krv kvoli hormonalnemu profilu... tam by snad niečo mohli nájsť...