Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antidepresíva - absťáky?

Príspevok v téme: Antidepresíva - absťáky?
Babl

Viac ako rok a pol som bola liečená na stredne ťažkú depresiu, brala som lieky Velaxin. Sú to tri dni, čo lieky neberiem (doktorka ukončila liečenie) a veru, necítim sa dobre. Tŕpne mi telo (najmä ruky), ťažko vnímam okolie, mám pocit slabosti (ako na odpadnutie), nemôžem spávať a to sú len fyzické problémy. Máte niekto podobné skúsenosti? Nechcem lieky opäť brať, už mi stačilo. Ako ste to prekonali vy? Čo by mi mohlo pomôcť?

Babl

ďakujem, idem dnes za doktorkou, uvidím, ako to dopadne, snáď to nejako vyriešim.
btw lexaurin som aj ja brala predtým, takže fakt dúfam, že príde na niečo rozumné.

43

Babl,Maroš ma pravdu.musiš sa sama starať.
bohužial ni ekaždy lekar u nas je lakarom akoby sme si predstavovali.treba jej to povedať ako sa citiš.
ja tiež teraz vysadzam AD ale tak ako n azačiatku liečby ,aby som predišla nežiaducim učinkom,tak aj teraz som dostala podla potreby lexaurin aj xanax.
je to len na preklenutie tych prznakov ,aby som s anevratila spat ak pocitim ti eneprijene stavy.
zatial ,klop,klop sa citim dobre.

Maros75

Musis jej ty vysvetlit ako sa citis a ze potrebujes riesenie. Treba tlacit na lekarku.......vies,ona to moze mat na haku,ale je to tvoj zivot. Sama si ho musis cenit a ist do toho.....

ddana

Keďže menšie nie sú tak sa berie napr. jeden deň ešte 75mg druhý deň nič. Samozrejme, že je problém, lebo prestať hneď aj pri 75mg narobí paseku

Babl

no pôvodne som brala 150 mg a neskôr znížila dávku na 75 mg a keďže už menšie nie sú, tak sa rozhodla takto, tiež som bola prekvapená, ale s ňou sa človek veľmi nenarozpráva.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antidepresíva - absťáky? - Fórum - ZDRAVIE.sk