prečo idú chlapi na všetko tak rýchlo

Príspevok v téme: prečo idú chlapi na všetko tak rýchlo
lara.m

mám 27 rokov, dva roky som bez priateľa, mala som 2 trojročné vzťahy, a zakaždým ked mám stretko s nejakým chlapom, proste každý z nich ide na všetko rýchlo. Prvé rande ok, zoznamujeme sa, no na druhom už každý chce bozk, hladkať ma, chytiť za ruku.... nejde o to, že som hanblivá, myslím si, že to je nato skoro. Ja som za ten spôsob, že viackrát sa s niekým stretnúť, zistiť, či si sadneme, či máme spoločné záujmy, či mi je s tým druhým dobre, či mi chýba a potom začať spolu chodiť, proste aby som k dotyčnému niečo cítila.... ved predsa na druhom stretku sa to ešte nedá. Ja som sa viackrát takto popálila, že sme sa stretli dva, tri krát a začali sme spolu chodiť a po 3 mesiacoch to skončilo, pretože sme zistili, že k sebe nič necítime. Vtedy je to krásne niekoho pobozkať, ked to tak cítia obaja, ked sa obaja tešia na toho druhého a nie vtedy, ked toho človeka poznám pár hodín. Co nato hovoríte, prečo toto takto chlapi riešia?

majkyy111

rovnako sa da pytat "preco zeny musia vsetko tak natahovat"...
ale tak odpoved je v rozdielnych poziadavkach.. chlap chce hlavne sex (lebo priroda mu kaze spravit co najviac deti) a zena chce hlavne vztah (lebo priroda jej kaze vybrat si najlepsieho partnera ktory jej da dieta).
sme proste v tomto rozdielni a jedina moznost ako spolu vydrzat je robit nejake kompromisy

Carie

No v tomto mate uplnu pravdu, chlapi by len trtosili a to najlepsie uz na prvom rande. Mne aj ked sa ten chlap paci, aj ked ma pritahuje, ked ma chce hned chytat na prsach a v rozkroku porad sa mi zhnusi. Chyba tam to caro, ked po sebe este len pokukujeme aj nejaky cas, pomaly sa k sebe priblizujeme, potom aj ten prvy sex je krasny. Ale v dnesnej dobe sa to nenosi a ked sa s chlapom odmietnes vyspat na tretom rande, odkopne ta jak frigidnu kravu.

AngelinaWOW

my sme mali s mojim partnerom sex hned prvy krat absolutne nelutujem:)milujem ho:)doteraz sa na tom smejeme:)

doubledog

jednak si myslia, ze to zenam imponuje (taky ten dobyvatelsky sposob spravania)

a jednak su vacsinou dost nadrzany a chcu dodrzat pravidlo: sex na tretom rande.

AdamKrt

myska12 Dnes 15:58 - a stal ten priatel za to ? Poloz si otazku, ci by ti bolo lepsie bez neho.

Je uplne jedno ako najdes toho praveho, aj je to ten pravy.

lara.m

ved práve, človek to musí cítiť, ja sa už nechcem s niekým stretávať pár mesiacov a potom to skončiť, s tým že sme nato išli prirýchlo, chcem začať chodiť s človekom, na ktorého sa teším, pri ktorom zistím že mi je s ním dobre a ktorého ako tak poznám a nie bozkávať sa na druhom rande.... ved je to uplne cudzí človek

myska12

mna moj priatel pobozkal na prvom rande a sex sme mali na druhom a lutujem toho dodnes, akoby sme prisli o pekne zaciatky, este sme sa ani nelubili...dnes je taka doba:(