FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyvolanie menstruacie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyvolanie menstruacie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    Nika8504.06.12 17:04??.??.152.209

Nejake rady, ako vyvolat menstruaciu? Meska mi 20.den, pritom tehotna nie som. Mam nepravidelny cyklus, ale nikdy sa nevysplhal na 20 dni (ale max. do 7 dni meskania). Na vyvolavacku moc nechcem ist. Dakujem za kazdu radu

• lu08.02.13 19:47??.??.95.88

daj si ale 2litre cerveneho hehehe

• lucka2506.02.13 17:30??.??.134.101

MYSLIM ZE KUPEL MY NEPOMOHOL ANI CERVENE VINO NEJAKY CAJ BY NEPOMOHOL?LEN NIE VYVOLAVACKA

• lucka2506.02.13 17:28??.??.134.101

PORADTE MY MESKA MY MENZES NAPOSLEDY SOM MALA DECEMBRI A JANUARI SLABU NO A TERAZ MY MESKA UZ PAR DNI ALE TEHOTNA NIE SOM URCITE NEJAKY OSVEDCENY CAJ ALEBO HOCICO INE DAKUJEM

• Iba Katka06.02.13 17:24??.??.37.34

Lucka a chceš domáce rady alebo odborné? Domáce vravia teplá sprcha a kúpeľ, červené víno... Odborné vyvolávačka u gynekológa.

Inak ja mám nepravidelný cyklus (bežne 40-56 dní), ale keď sa mi vyšplhal na 63 tak som šla k lekárovi, pichol mi vyvolávačku a dostala som to až o dva týždne od nej! Čiže som sa načakala

• lucka2506.02.13 17:08??.??.134.101

AHOJ CHCEM RADU meska my menzes par dni naposledy som mala decembri a januari taku slabu a uz my par dni meska ale tehotna urcite nie som poradte ako vyvolat mestruaciu dakujem za radu

• madamigella05.02.13 14:06??.??.207.217

ja som mala naposledy 11decembra len šdni a od vtedy do teraz nic na vivolavacku som uz bola a este stale mi neprisli s manzelom sa pokusame o babo a mozno sa podarilo a mozno nie

• Linda12304.06.12 21:39??.??.114.188

Menzes sa da vyvolat aj po domacky. Ak mozes nedavaj si pichat vyvolavacku. Mne menzes prestal na cele tri roky potom sa mi vratil asi vdaka tomu ze som si nasla frajera ale vyvolavacku som nechcela. Potom som ale znova tri mesiace nemala a pomohli mi bylinkove caje ale zevraj velmi ucinny je podla cinskej mediciny vyvar z petrzlnovej vnate. Poznam baby co im to pomohlo tak by mohlo aj tebe za pokus to stoji je to prirodne ziadne hormony :)

Uz sa to riesilo v inych temach tak som ti to skopirovala. :)

" vývar z petržlenu a petržlenovej vňate. Treba nakrájať čerstvý petržlen a vňať do hrnčeka, zaliať vriacou vodou. Piť 2xdenne.Vraj je to veľmi účinné" :) daj vediet ci pomohlo

• Nika8504.06.12 20:55??.??.152.209

odpovedam, dakujem za prispevok.

Lekarka mi na to, ze mam nepravidelny cyklus, nepovedala nic viac, iba ze to je bezny jav. Naordinovala mi HAK, ktory som vsak pred cca rokom vysadila. Tym to cele vlastne i uzavrela.

• odpovedam04.06.12 19:08??.??.226.100

v prvom rade by si mala ist za lekarom zistit, preco mas cyklus nepravidelny. cca 2x rocne je normalne, ze zena ma anovulacny cyklus - cize ovulacia nepride a cyklus pokracuje akoby dvojnasobne neplodnymi dnami... a menzes pride neskor, s meskanim. Ale dovodov meskania moze byt viac...

• sijacistroj04.06.12 18:49??.??.64.139

mozno ta prekvapim, ale menzes sa podomacky vyvolat neda. Na to by si prisla sama, keby si ovladala zaklady biologie. Bud budes cakat, ako sa to vyvinie, alebo predsa len pojdes na gyndu.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch