Hnusny system tohto sveta

Príspevok v téme: Hnusny system tohto sveta
HNUSSVET

SYSTEM TOHTO SVETA MA VYTACA ...PRECO MAJU HOKEJISTI MILIONOVE PLATY , ZE NEVEDIA UZ OD DOBROTY AKE NAJDRAHSIE AUTO SVETA SI KUPIT , PRECO SA TAM VALIA JEDNEMU CLOVEKU TAKE PENIAZE A NA DRUHEJ STRANE V AFRIKE DETI ZOMIERAJU BEZ POHARA VODY???PRECO HERECKY A INE STETKY - CELEBRITY BERU NESKUTOCNE PENIAZE ZA TO , ZE OTRCIA PICU V TELKE A NA DRUHEJ STRANE MATKA S DETMI NEMA ANI NA SALAM DETOM DO SKOLY...ZA JEDNU KABELU CO TAKA STETKA MA MOZU OCKOVAT DETI V AFRIKE ....PRECO JE TENTO SVET HORE NOHAMI ...A STALE LEN ZBIERKY OD CHUDAKOV PO EURICKU NA ONKOLOGIU , ATD... PRECO JE TENTO SVET TAKY ????

jahodka123

Očkovať deti v Afrike? Je vidieť, že o tom systéme prd vieš a vidíš len tie peniaze. Očkujú ludí v krajine tretieho sveta hlavne pre to, aby sa ich zbavili. Sme preludnení, tak to je.
A prečo to tak je? Lebo preto. Vždy jeden mal a iný nie. Peniaze kazia charakter. Toť všijo. Nič s tým nespravíš.

george304

Cele je to otom ze vlada dokaze uplne jednoducho manipulovat jednoduchych ludi aby dostali pocit ze musia robyt to co im prikazu pritom je to tak ze hospodaria s nasimi peniazmi ....
Naposledy ma dostalo ako niekde na vychode ci kde zacal stat stavat nejaku halu vraj na vyrobu vakcin alebo niecoho podobneho a udajne je to dost skodlive pre okolie a ty ludia sa tam stazovali ze nikto im nic nepovie a vraj je to nieco utajene ... tak to by ma fakt nastvalo akoze niekto stavia za moje peniaze nieco a ja nemam pravo vediet ze co ???
Na druhej strane vdaka nespravodlivoésti som tam kde som ... ;)

luciano

Hnussvet a č si urobila konkrétne ty, aby si tento svet zlepšila? Môžeš si napríklad na diaľku adoptovať dieťa z nejakej chudobnej krajiny a platiť mu vzdelanie...

ich

krajiny maju zasoby vody aj jedla a keby svetu islo naozaj o to aby zachranili ludi v afrike ci v somlasku tak by to mohli urobit.
americania si z tychto krajin urobili laboratorium a tieto"male" zasahy na zachranu a pomoc je iba zastierka aby ludom aspon nieco ukazali.

Janik4

To 0vecka:
Nakrmit cely svet nie je ani zvratena a ani krestanska myslienka ci moralka. Nemusis byt krestan na to, aby si pomohol svojim najblizsim, susedom, ci priatelom, ktori su v nudzi. A blížnym nemusí byť ten, kto býva v tvojom okolí alebo v rodine. Ja poznám okolo seba dost ludí, ktorí sa venujú pomoci iným, aj ked je ta pomoc poskytovana v Afrike ci v Indii. Kazdy s nich je slusny, prijemný a vobec nie bohaty clovek, ktory si jednoducho povedal, ze sa pokusi zmenit aspon trochu v tomto nespravodlivom svete. Lekarka, sestricky, byvaly politik, podnikatel (ktory velku cast prijmu firmy odovzdava na nahradne rodiny), sef-ekonomka firmy, vysokoskolsky ucitel, architekt, scenarista a dramaturg a podobne. Zvlastna skupina ludi a ja ich obdivujem pretoze ja nemam tolko odvahy. Zanechali svoje povodne povolanie a chodia po cestach a necestach (Somalsko, Barma, Nigeria, Etiopia...)a pomahaju. Zacali od seba a pomahaju.
Co MY ostatni ?

A este dodam. Ste si isty, ze mimoriadne bohaty ludia neposkytuju mimoriadne velke sumy na charitu alebo vlastne projekty ? Nehadzte ich do jedneho vreca, ze si sedia na svojich milionoch. Aj medzi nimi su predsa osoby, ktore pomahaju: Gates, Bono, Carnegie a kopa dalsich.

Janik4

Dobra tema,

stara ako ludstvo samo. odpoved mozete najst aj v knihe knih
(Mk 7, 1 – 8. 14 – 15. 21 – 23): Lebo znútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, krádeže, vraždy, cudzoložstvá chamtivosť, zlomyseľnosť, klamstvo, necudnosť, závisť rúhanie, pýcha, hlúposť. Všetky tieto zlá vychádzajú znútra a poškvrňujú človeka.

0vecka

2 sweater* nakrmit cely svet je zvratena krestanska moralka... ak ho nakrmis nikto nepohne ani prstom a vsetci skapeme od hladu... evolucia musi prebiehat a krmit nechopnych prezitia je zvratene...