Hnusny system tohto sveta

Príspevok v téme: Hnusny system tohto sveta
HNUSSVET

SYSTEM TOHTO SVETA MA VYTACA ...PRECO MAJU HOKEJISTI MILIONOVE PLATY , ZE NEVEDIA UZ OD DOBROTY AKE NAJDRAHSIE AUTO SVETA SI KUPIT , PRECO SA TAM VALIA JEDNEMU CLOVEKU TAKE PENIAZE A NA DRUHEJ STRANE V AFRIKE DETI ZOMIERAJU BEZ POHARA VODY???PRECO HERECKY A INE STETKY - CELEBRITY BERU NESKUTOCNE PENIAZE ZA TO , ZE OTRCIA PICU V TELKE A NA DRUHEJ STRANE MATKA S DETMI NEMA ANI NA SALAM DETOM DO SKOLY...ZA JEDNU KABELU CO TAKA STETKA MA MOZU OCKOVAT DETI V AFRIKE ....PRECO JE TENTO SVET HORE NOHAMI ...A STALE LEN ZBIERKY OD CHUDAKOV PO EURICKU NA ONKOLOGIU , ATD... PRECO JE TENTO SVET TAKY ????

veves

podla mna je chyba vzdy v ludoch, ktorí na to nadavaju.
uvedomte si ten vztah celebrita - divak = dodavatel - odberatel.
pokial budu existovat odberatelia, teda divaci (spokojni, nespokojni, ufnukani, zhrozeni a pod.) tak tu ,,celebrity,, vzdy budu.
myslim, ze vacsine normalnym ludom takito slavni ludia vadia. a tiez si myslim, keby tito vsetci ludia vypli TV, tak by to bolo privelke percento na to, aby nenastala nejaka zmena.
takze ti, co stale iba nadavaju maju sami v rukach moznost s tym nieco urobit - nepozerat to. nie tu anonymne nariekat.
vobec to nie je o nespravodlivosti. je to iba o tom, co si sami ludia spravili.
ale zas napada ma druhy nazor, ze mozno je to normalne. vzdy, ked ludia ziju na prelome dôb, tak je najhorsia integracia do noveho sposobu myslenia. tak ako kedysi bolo neskutocne halo a peklo ked si zena dala nohavice a nie suknu, alebo ked si ostrihala vlasy tak to iste je teraz. zaraba ten kto robi show.

majkyy111

pretoze hladnym detom v afrike aj keby si poslala cele bohatstvo tejto planety, tak ho spotrebuju do dvoch rokov.. nic sa tym proste nevyriesi. a ze hokejisti maju velke zarobky? co je na tom take nepochopitelne, ked hokej je tak popularny sport? navyse hrat spickovo hokej dokaze par ludi, ktory si mimochodom hlavne v nhl, divaci platia za vstupenky, chodia na zapasy, cenia si to. celebrita je verejne znama osobnost a nemusi byt ani bohata a ani stetka. ja by som sa skor pytal preco musite byt niektori ludia taki zavistlivi skrachovanci? si zarob sama miliony a posli ich do afriky ty, preco chces aby to za teba robil niekto iny?

vysavac

Lebo spravodlivost nikdy neexistovala a ani existovat nikdy nebude. Jedine, co mozes urobit, je zit v sulade so svojim svedomim. S trapnymi pseudocelebritami neurobis nic, to by musela byt celkova populacia dusevne i duchovne vyspelejsia, aby nieco take stupidne odvrhla. Kedze su ludia obycajne zivocichy, vzdy ich budu zaujimat pestre samice, bohuzial...

ferotaraba

kazdy musi zacat od seba. a my sa pytame Teba: co si pre zmenu tohto hnusneho sveta uz spravila, ze sa stazujes?