Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja mama si chce dať tetovanie. Je to normálne?

Príspevok v téme: Moja mama si chce dať tetovanie. Je to normálne?
toxy6

Ahojte, mojej mame ťahá už cez štyridsať a chce si dať tetovanie...Je to normálne? Je to nejaký výstrelok strednej krízy alebo čo? Povedala som jej aby si to premyslela, pravdepodobnosť je aj, že sa bude otec hnevať. Je trochu bláznivá a pojašená, ale nie je toto už veľa? Veď ma štyridsať... neviem čo si mám o tom myslieť, poradte mi...vopred ďakujem!

xdanielax

mimochodom, k tejto teme, mi napada:
vravim, ze je to normalne. Ked to beriem z toho hladiska, ze aj ja sa mozno jedneho dna rozhodnem, ze chcem tetovanie. (paci sa mi). A rovnako ked vidim ludi 50+ (najma v zahranici) s tetovanim, je to uplne ok..
Na druhej strane som nesmierne rada, ze mam svoju maminu klasicku, oldschool :-)

Jane_3sto18

toxy6 - hm, dosť veľké. Možno si to sama ani neuvedomuje, ale psychicky pomaly ničí celú rodinu (hlavne otca), ale nechcem to tu nejak verejne rozoberať, ak sa chceš o tom porozprávať, napíš mi kľudne mail:
swingie@azet.sk

inga2

deti si vačsinou myslia,že ich rodičia prestavaju žiť prave v okamihu,ked oni sa prebudzaju do rozkvetu.myslia si ,že rodičia už nesexuju,že rodičia sa už nebavia a vlastne ani sa to k nim už nejako nehodi....
40-ka je krasny vek,vek ked žena či muž prave dozrieva a vobec si nemyslim,že by to bolo v tom,že nejake posledne zachvevy a pod,ti e nech si pridu v 80-ke či 90-ke !
a čo sa tyka tetovania tvojej mami,tak je to jej rozhodnutie a ak po tom uži,tak nech si ho len pekne da,ved ona bude rozmyšlt v 60-ke načo to robila -:)

xxxxxxxxxxxx

je to normalne... nechaj ju.. nestaraj sa do nej... na tetovani nieje vobec nic zle myslim si ze je dost dospela na to aby vedela co robi. Ja svoje tetovania mam rada...pretoze maju hlbsi vyznam...inak slniecko si chcem dat na krk do zadu tiez :))) ber to tak ze len koli slniecku sme tu...keby nesvietilo tak by sme tu neboli...myslim si ze je to lepsie ako nejaky cinsky jedalny listok ;))

windofchange

Co s tým má pud sebazáchovy ? :D paneboze Sak to je jej vec, este aby jej to jej mala dcéra zakazovala lol

toxy6

Jane_3sto18 aké máš ešte zhruba problémy s mamou??...ja som tiež mala...teraz sa to trochu ukľudnilo, ale neviem....

toxy6

xdanielax...chce si dať na krk srdiečko, ktoré videla u jednej speváčky. Myslím, že to nebolo celkom zo dňa na deň...

Len ma to trochu vyvádza z rovnováhy, len som nevedela či je to v poriadku...ďakujem vám za rady :D

Jane_3sto18

Moja mama má už dve kérky a normálne jej ... no nebudem vulgárna, každý si asi domyslí, čo je môže tak....
chytila ju tá, tzv. druhá puberta, alebo skôr debilita prvého stupňa...
Vôbec to nie je moja mama, ktorú som kedysi aj mala rada, je mi z nej zle. Ale to je v tom zas zahrnuté aj niečo viac, nie len kérka. Tá kérka by mi vadila na nej asi najmenej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja mama si chce dať tetovanie. Je to normálne? - Fórum - ZDRAVIE.sk