Moja mama si chce dať tetovanie. Je to normálne?

Príspevok v téme: Moja mama si chce dať tetovanie. Je to normálne?
toxy6

Ahojte, mojej mame ťahá už cez štyridsať a chce si dať tetovanie...Je to normálne? Je to nejaký výstrelok strednej krízy alebo čo? Povedala som jej aby si to premyslela, pravdepodobnosť je aj, že sa bude otec hnevať. Je trochu bláznivá a pojašená, ale nie je toto už veľa? Veď ma štyridsať... neviem čo si mám o tom myslieť, poradte mi...vopred ďakujem!

Carie

Vsak ju nechaj zit. Je to sice nezycajne, ale kto tvrdi, ze vsetci musia zit rovnako a nikto nesmie trocha vybocovat z radu.

majkyyy111

maros:D
toxy- tiez by som to vnimal ako cosi divne, na druhej strane podla mna nie je spravne si cosi odpopierat len kvoli veku... ak ju to spravi stastnou nech si to da a co.. sme tu len raz. lepsie cosi skusit aj vo vyssom veku ak po tom tuzime, ako si na smrtelnej postely vycitat vsetky veci ktore sme nestihli..

xdanielax

pud sebazachovy :DD
no ak to nie je napad, kt. vznikol zo dna na den (v tom pripade by som pochybovala o motive .. ) tak nech ide do toho ! a kam to chce?

Maros75

Bolo to nebezpecnejsie ako v dnesnej dobe,realne sa to dostalo do mody az v tychto rokoch,paci sa jej to.......

Je to jej vec predsa:)

toxy6

Nemyslela som, že je stará, ale či by nemala mať istý pud sebazáchovy v tom veku? Keď chcela tetovanie prečo si ho nedala keď mala napríklad 20-30 rokov?...

Joo

pokial nebude nejake "vulgarne" preco nie, podpor ju ... alebo chces aby sa stazovala ,ako "stara" zenska ,ze ma bolesti tamto ,hento ....