Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHUDNUTIE S EDITOU SIPEKY

mucko

Carolina, ja sa tiež pridávam. Zbežne som prečítala stránku Edit Sipeky, aj knihu mám doma, a myslím, že sa to dá.

m.j.

ahoj editka mam nastudovane Tvoje \"teorie\", v okoli mam par zien ktore schudli spolu s \"Tvojimi knizkami\". Som rozhodnuta zacat aj ja, ale v praci mame obed uz o 10ej.Cize ranajkami zacinam medzi 6-6.30.Je to problem? Pretoze Ty pises aby sme ranajkami zacali medzi 8-9.00. Co v mojom pripade nie je mozne.

igina

carolina, Edit má stránku www.editasipeky.sk Tam je veľa kočičiek ktoré chudnú touto metódou. Vedia veľmi dobre povzbudiť a poradiť. Skús. Aj ja sa tam chodím "učiť". Pá

carolina

igina- tej tvojej kamoske tada gratulujem.. ja som si precitala knizku a velmi sa mi pacila mala som pocit ze pise o mne:)) rada by som sa do toho pustila aj ja.. chce sa niekto pridat?

igina

EDIT metóda je super. Mám kamošku ktorá tak schudla 15 kg. Trvalo jej to 2 roky ale je kočka a nemá jojo efekt. Idem na to aj ja.

eviska

ahoj,edita odmieta vsetky diety.je to chudnutie hlavou,cvicenim a relaxom.moja znama schudla 17kg.mna oslovila jej kniha aj cvienie,ale ja som neschudla.Ja potrebuje rozpis co mam jest(preto mi vyhovuje 90dnovka).ale cvicim podla nej 2xtyz.myslim,ze nieco na tom je.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.