Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fakulta žurnalistiky NItra

Niallka

dobrá vila na FB som nič nenašla :/ daj nejaký link keď nejakú poznáš, lebo mne vážne nič nenašlo .. a skúšam všelijaké býrazy zadávať tam

dobra vila

zewa-na zurnu ta vzali bez prijimaciek? Dost divne, asi to tam potom museli pekne preriedit casom. Jeden rok sa prijimacky nerobili, to viem. Asi pred 3-4 rokmi. Dnes klesa uroven vsetkych skol, aj nas dekan sa stazoval. Kedysi sa kladli omnoho vyssie poziadavky, napriklad my sme to publikovanie clankov mali povinne. Ale ono potom ti, co na to nemaju, sami upustia od studia, alebo vyletia.

Kocky, najlepsie urobite, ked si to niekde zistite (ci treba publikovat a ci nie), pokojne mozete napisat aj sekretarke katedry, ze ste uchadzacky o studium a co preto musite spravit, je velmi ochotna a mila :). Takisto aj FB stranky ohladom studia zurnalistiky existuju. Ak vas to bavi, vyskusajte, je to studium pestre a zaujimave, bude vas bavit, ale profesia sama o sebe nie velmi perspektivna.

nitra_SS

a aké si mala známky? ja mám väčšinou 2jky, 3 z matiky... uvidím ako dopadne matura.. :) ale keby mi to vyšlo, tak juchúúúúú

zewa

Mna do NR pred par rokmi zobrali bez prijimaciek (ale nesla som tam studovat). Tak neviem. Ziadne clanky som neposielala.

nitra_SS

a bude stacit ked budem publikovat vo 4 rocniku? my mame na skole skolsky casopis, ale riaditelka sa s nim velmi nepretrhne.. teda, som v druhom ročníku na gymku, a ešte sme nemali ani raz " publicistický krúžok" :D tak neviem no.. a v nasom malo meste je akurat tak Korzár, tak neviem no..
..a prepáč, pomýlila som sa, mala to byť katedra - pochopitelne :)

dobra vila

To si musis zistit ty sama. Odporucala by som ti nejake lokalne periodikum pre zaciatok. Ale ono ti pridu zo skoly poziadavky, ked si tam posles prihlasku, mozno aj skolsky casopis ti uznaju, alebo dodatocne publikacie v ramci studia a podobne. Neviem, tie poziadavky sa menia z roka na rok. Teraz to uz nie je to, co byvalo. Lahsie sa tam dostat, ved uroven skol neskutocne klesa, iba chrlia absolventov.

dobra vila

Fakulta zurnalistiky? Haha... take nieco neexistuje, jedine tak katedra zurnalistiky ;).
Zaplatenych?!!! Prave som to dostudovala a protekcna som nebola. Pochybujem, ze niekto z nas vobec bol. Komu by tie peniaze bol strcil pred prijimackami? Je to o schopnostiach, vyrecnosti, talente a schopnosti presadit sa. Oni vidia, kto na to ma viac a kto menej.
Žurnalistika v Nitre je povazovana za narocnejsiu, ako v Bratislave, napriklad.
Podaj si na obidve (je este jedna v Ruzomberku, ale vraj najslabsia) a uvidis, ktora ti vyjde. Publikovane clanky, samozrejme, treba.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fakulta žurnalistiky NItra - Fórum - ZDRAVIE.sk