Laser a zilky na tvari

Príspevok v téme: Laser a zilky na tvari
tiramisu

Potrebujem odstranit z tvare cca 6 cm stvorcovych ziliek(dost nahusto)...cena sa rata na impulzy-ale nerozumiem principu-na jednu zilku jeden impulz alebo tak nejak? Napisala som do dotycneho laseroveho centra mail, ale odozva ziadna. Kolko ma to moze priblizne stat? Ma s tym niekto skusenost-s reakciou koze a rychlostou vstrebania sa ziliek po zakroku? Budem velmi vdacna za vsetky odpovede, pekny vecer

nathalia8

ja som platila ssi pred 5 rokmi,asi a platila som okolo 8 eur za sedenie,aj teraz je taka cena,a le to je na vychode.

0707

Zdravím, na zákroku som bola v utorok večer,dnes je piatok ráno a tvár mám opuchnutú ako keby ma včely doštípali.
čím sa mám natierať, poradťte, prosím. Ďakujem.

oľa

na takomto zákroku som bola už 3 krát
jedno sedenie stojí okolo 2000 sk, podľa počtu impulzov, ale bola som 3 dni opuchnutá,musím povedať, že to pomáha
aj omladzuje

joly

Žilky som si dala vypáliť asi pred piatimi rokmi, bola som len raz - vraj to treba zopakovať zo trikrát - ale aj po prvom raze som bola veľmi spokojná. Iste tie miesta - na lícach boli začervenané a vytvorili sa malé chrastičky po vpichoch, ale po týždni natierania detskou masťou na zadoček (poradila mi to primárka, ktorá mi to robila - mali aj drahý krém, ktorý ale mal podobné zloženie ako ten prdélkový) sa všetko zahojilo a som veľmi spokojná.
Robili mi to v Petržalke - teraz presne neviem ako sa to centrum volá - pri Draždiaku.

misha 27

no tak ja som sa pave vratila z takehoto zakroku a ... neviem neviem, tvar mam spuchnutu a navrete miesta kde ni vstrekovali laser, vraj bezna reakcia, som zvedava za kolko mi to odide.
Robi sa to podla rozmeru na milimetre a cca 5 mm je priemer za ktory si uctuju istu sumu... ja som mala asi 10 vstrekov a spolu s vysetrenim som zaplatila 1500 sk