Entizol a alkohol

Príspevok v téme: Entizol a alkohol
Ameera

Psychiatricka mi predpisala Entizol proti alkoholizmu, ale v letaku skoro nic neni napisane o alkohole! Co to ma sakra znamenat? Ved ona mi ten liek opisovala ako liek, co mi sposobi silnu nevolnost, ze mozem odpadnut ak sa opijem, rozne ine veci, bol to pre mna velky strasiak, ale teraz sa uz vobec nebojim na ten liek pit! Strasne som nasrata. Je to vobec liek na liecbu alkoholizmu alebo to uzivam bezdovodne?! (Chcela som antubus, ale ten sa tusim uz nedava, ci nieco take splietala, alebo vlastne je moc nebezpecny, ze moze po uziti nom spolocne s alkohol nastat aj smrt)... ale co je toto za liek tento Entizol?!!!

pat902

Skús si nájsť niečo o liečbe alkoholizmu baklofénom. Už som aj tu na fóre zisťovala, ale žiadny ohlas. Hm, no užívať tabletky a zapíjať ich alkoholom, to ti isto alkoholizmus pomôže riešiť!!! 8)

sheila.

Zaklade toho ze mam pri sebe SPC, cize suhrnne informacie pre odbornu verejnost.
Tam je pisane ze moze vyvolat nevolnost. Takze tebe nevyvola,asi si uz prilis zvyknuta na alkohol.
Navstiv lekara.

komarica

Ak tymto sposobom ides "testovat" vsetky lieky, tak sa uplne zbytocne "liecis"...
Radsej setri peniaze inych ludi a prestan k tomu psychiatrovi chodit, u teba to zatial nema ziadny vyznam, kedze evidentne skoncit s pitim nechces.

Ameera

viem, ze je to len pomocna barlicka. ale ja sa chcem alkoholu bat. a nebojim sa. prave to testujem.

vypila som uz skoro cele plechovkove pivo a vobec mi neni zle..... co je to potom za ojeb?!

stierka

Ameera, entizol ma naozaj disulfiramovy efekt, ale je slabsi ako u disulfiramu samotneho. A chcem ti este pripomenut, ze lieky ta pit neodnaucia, je to len pomocna barlicka. Ak sa chces upit do bezvedomia, nezabrani tomu ani antabus, ani entizol, ani campral, ani keby boli pozlatene. Tak si daj studenu sprchu, kedze si rozrusena, a zacni analyzovat svoj postoj k pitiu alkoholu...

Ameera

a o kolko je Entizol slabi od Campralu? mam si zmenit liek? googlim, hladam skusenosti ludi s entizolom a som velmi sklamana, ze niektori pisu, ze sa cez neho mohli kludne prepit... uplnu depku mam z toho akoze...

Ameera

sheila, na zaklade coho sa vtom vyznas, prosim ta? sekcia v pribalovom letaku Uzivanie inych liekov: liekov proti zrazaniu krvi, lieky proti epilepsii, DISULFIRAME.......... z coho som teda usudila, ze toto zrejme neni taky liek! :(((((( normalne som chut si ist kupit aspon jedno pivo, aby som tomu uverila... :((((