Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

2 eur na hodinu + zvladli by ste tak makat?

0vecka

2 lost za melon kupis 10 bytov ktore aj ked sitne prenajmes a ich cena pojde dole tak ti bude stacit na pohodlne prezitie

david_24

lost to som napísal pre inšpiráciu:-)
lulu2011 teraz sa dajú dovolenky kúpiť lacno, aj pod 300 eur chorvátsko na týždeň aj s dopravou pre dvoch, ak máš zdravotné problémy more ti pomôže.

Lulu2011

lost - no hej jedine ten alzhaimer ti moze vziat zazitky :) ja som stastna, ze som este za slobodna bez hypoteky bola pri mori, boli to tie najkrajsie chvile v zivote a aspon mam spomienky, ked uz teraz sedim na sucho doma na riti a dovolenka nehrozi

lost

no ja som zistil, ze milionovy dochodok nechcem :P
neoplati sa mi to :)
pracovat ako blazon pre to aby som zil ako kral..
to mozem rovno kaslat na vsetko a mozem zit ako polokral :D

priklad:
aby som zarabal tolko co Loby, tak by som sa musel inak obraciat, no ale potom ked budem mat tak zamerane myslienie na pracu tak si nebudem moct oddychnut :)

raz sa mi to uz stalo, ked som bol mladsi, i ked to neboli ziadne velke sumy (ale na teenagera dost v tom case), no a kupil som si vsetko co som predtym mat nemohol (pc, notebook, tv) lenze.. vsetko toto brutalne starne a vyzaduje coraz vyssiu schopnost obsluhy a to je kontraproduktivne :)

radsej volim zabavu/zivot zadarmo :) tj. sice pracovat ale to co ma bavi a potom namiesto super nadupaneho TV si kupit priemer a vychutnavat si veci na tom :) (hovori sa tomu idealny pomer cena/vykon)

ale tak nebol som ani pri mori zatial ani tak :)

neviem ktory styl zivota by mi vyhovoval viac :D

no jedno viem na isto, nechcem sa ako 40-50rocny raz zobudit a zistit ze som cele mládí obetoval na pracu a budovanie niecoho, co ma aj tak opusti.. napr obrovska firma.. aspon teda mna take nieco asi tesit nebude :) ked uz tak, tak rad investujem do zazitkov, tie mi nikto nemoze zobrat (mozno alzhaimer ci ine haluze), ale tak prave tieto su najdostupnejsie :) jeden celodenny splav dunaja s kamaratmi za prakticky len cestovne tam a par chipsov :) atd :)

Lulu2011

lost - mne sa pri tých sumach aj tak mierne zatocila hlava :) ja si ani netrufam povedat co bude ak ostaneme na SR s muzom 200 eurove dochodky budu ked my dozijeme, ty co robis preto aby si mal milioniky eur na dochodku? :)

lost

Lulu2011

no tak ma o 15% viac no :P

ale pointa je, ze 500-600 tisic na dochodok nestaci ;)

zalezi AKY,

lebo byt/dom stoji od 50-200 tisic

naklady na samotne prezitie stoja tak od 5do25 tisic rocne

cize podla mna hento staci tak na max 20 rokov :)

jedine ze investovanie, otvorenie podniku kde by makali ludia, atd..

ale ani 1 milion eur rozhodne nestaci na cely zivot ;)

PRAVE to je problem ze bude mat LEN 27 !!

to ked si spravime priemer, tak do 77 roku zivota ma cca 10-15tisic eur / rok

a to nepocitam inflaciu, a mozne ekonomicke katastrofy..

BTW, vcera som pozeral jednu cesku komediu, nepamatam sa ako sa volala, (jachyme ci tak nejak?) a tam to natocili v 1974 ak si spravne pamatam a vtedy bol plat automechanika z filmu okolo 6-7 "stoviek" (Kcs) .. a kolko stal chlieb vtedy? :)

dnes je to presne take iste a priemer mame 6-7 stoviek a kupime ze toho okolo 400-500 chlebov?

netusim kolko Kcs mohol chlieb stat vtedy, ale za pivo dal 10Kcs :) za vino do 50Kcs a zupan pre tetu za 200Kcs :)

moja pointa je - inflacia !!! :D

zlaty firefox, vypol som tento tab a zlakol som sa ze mi zmazal text :D znovu by sa mi to pisat teda nechcelo :)

Lulu2011

tusim idem do Espane :D ale jasne, to by chcelo trosku viac porobit, alebo potom smer Thajsko tam je vsetko lacne a niekde prespavat po plazach v trsti :)

lost

Loobby

a potom sa prestahujes do Indie s takym majetkom? :)

25 * 40 * 50 = 50 000

ak si myslis ze pol miliona staci na dochodok, tak inak mi to nevychadza :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

2 eur na hodinu + zvladli by ste tak makat? - Fórum - ZDRAVIE.sk