2 eur na hodinu + zvladli by ste tak makat?

L.

Za 2€/hod. by som nerobila. A už duplom nie upratovanie. Skús si pohľadať skôr nejakú firmu alebo niečo podobné, kde určite platia viac a máš aj lepšiu robotu.

Lulu2011

haha no to by bolo dobre, kazdy byt ludom upratat, nic ine by mi nechybalo :D :D joj tak v zime to robit urcite nechcem, chcela som len vykryt cas kym nebudem mat pracu aku chcem

slnecnica

Aha,lebo by si to napísala tak, že hádam každý byt by si mala upratať. Podľa mňa je to ok, tým že sa to upratuje každý deň nemusíš to extra drhnúť, max to bude horšie ked bude pršať alebo v zime

jankaaaaaaaaa

2e je normalny plat za brigadu. pocas studia som za tolko brigadovala v obuvi. je to bezny plat. mozno v mc donalde platia viac, ale asi az po case, neviem..

sad2

za 2 eura sa robi bezne aj na inych typoch brigad, ja som za 2 eura robil v KFC, sice si clovek velmi neprilepsil, ale nebola to nejaka velmi namahava praca..

Lulu2011

ani mne sa nechce, chcela som vylepsit rodinny rozpocet, aj ked smaozrejme hladam lepsiu pracu, nikdy som na taku nebola odkazana

S hlavou

Fuj, nezavidim ludom co si nicia zdravie za par drobnych. Tipujem ze to mas brigadu na leto...to sa da zvladnut, su aj tazsie. Zalezi od teba. Mne by sa nechcelo.