Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Správna hodnota karetonoidov v koži

Príspevok v téme: Správna hodnota karetonoidov v koži
Teea

Dnes mi jeden pán z Pharmanexu meral hodnotu karetonoidov v koži. Dal mi nejakú kartu, na nej z fixou vyznačil hodnotu 23.000. Žiadala som ho, aby mi ukázal, ako to počítač vyrátal. Povedal, že to sa už nedá, že to nemá uložené. Tak zadal meno nejakej inej panej, robil znovu meranie a vyšla hodnota 25.000 ???
Ako tomu môžem veriť. Dokonca mi povedal, že moje bunky nefungujú, ndodážu z dobrej stravu / lebo ju naozaj mám/ vybrať mikrovýživu a že ak to nezmením, tak do dvoch rokov ani nedožijem ...
Je tu aj nejaký odborník - čo na to ???

zmeranaxkrat

tak ja uz som davnejsie pisala lenze do inej temy co si o tomto myslim a zacali sa vyhrazat, ze je to poskodzovanie znacky, daju to na zalobu a tak...

Magdalena11

Ahojte,
moja mama si to dala minuly tyzden merat a vysla jej hodnota 11.000. Povedali jej, ze ludia pod 10.000 by si mali setrit na svoj pohreb. Ked citam Vas prispevok, utvrdzuje ma to v tom, ze ide o brutalny podvod, kde strasia ludi a chamtivo od nich mamia peniaze za produkty, ktore im maju udajne "zachranit zivot". Dufam, ze ked si toto ludia precitaju, daju ruky prec od tejto firmy.

Teea

Správa pre RTG

Ďakujem za príspevok. Samozrejme tomu neverím ani slovo, ten pán mal len obchodné znalosti, nie odborné. Celý čas rozprával len naučený predajný rozhovor bez odbornosti. Škoda, že takýto ľudia kazia trh. Ja sama mám poradňu zdravia, kde naozaj pracujem na odbornej úrovni, zaoberám sa odkysľovaním, detoxikáciou, redukciou váhy. Takže mna odborne nemohol presvedčiť, len som vlastne nenašla, aké majú byť správne hodnoty karotenoidov, nehovoriac o tom, že mi veľmi nerád robil dva merania za sebou s rozdilom hodnoty 2.000.
Veľmi pekne Vám ďakujem, v akej oblasti
pracujete ? Teea

RNG

Pharmanex je sice metoda, ktora pomocou Ramanovho spektras mera povrchovu koncentraciu karotenoidov v kozi, ale karotenoidy nemusia byt v kozi vo velkom mnozstve ale mozu byt v tele. Karotenoidy su len jedni z mnozstva antioxidantov, ktore vsetky vplyvaju na zdravie.
Zatial kazdy vie, ze viac antioxidantov je zdrave, ale nikto nevie eszte presne kolko a akych nam treba. A povedat, ze ked ma niekto nizko karotenoidy v kozi, ze zomrie, je samozrejme uplna loz.
weightology.net
Ked je clovek dost zelenin a farebnych ovoci, dostane dost karotenoidov a na to nepotrebuje ziadne merania ani drahe doplnky od distributorov zviazanych s Pharmatexom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Správna hodnota karetonoidov v koži - Fórum - ZDRAVIE.sk