Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zle myslienky

Príspevok v téme: Zle myslienky
Rost

Posledne dva roky velmi casto myslim na to ze by som sa chcel zabit ale vyzera to tak ze zatial to realizovat asi nebudem ale niekolko krat za posledneho pol roka som sa ako keby jedneho dna zrutil a nevidel nijaku buducnost ,vsetko uz bolo pre mna "cierne".Casto chodim sam po vonku po uliciach a niekolko krat som sa takto zobral s placom ze to idem niekde skoncit ale skoncilo to tak ze som iba prebdel polovicu noci na lavicke,potom som sa ako keby rozhodol este pokracovat v zivote.Stalo sa mi to uz asi 3x za posledneho pol roka.Mam o tom povedat psychologicke alebo si to mam nechat pre seba a nic to neznamena ? Par ludom som to spomenul ale vacsinou som dostal iba odpovede ze sa snazim byt zaujimavy ,putat pozornost atd. , ibaze ak je tento stav sa snazim aby o tom nikto nevedel a chcem byt co najviac sam ,riesim to az po tom ked sa mi "vrati rozum". Momentalne sa to vo mne bije , chcem zit aj nechcem ale rozhodol som sa to riesit ...Dakujem za radu.

chladomor

Ako som už raz písal, na samovražde je najlepšie to, že ju môžeš kedykoľvek odložiť na neskôr.
Ale k veci. Môže to niečo znamenať i nemusí, ale o tom musí rozhodnúť odborník, tak to tomu psychológovi radšej povedz.
Inak ja keď sa túlam po nociach, tak svetlo pouličných lámp neznášam a pohybujem sa zväčša v tieňoch. Ty s tým problém nemáš?
V ostatnom ti len ťažko poradím (nie že by to doterajšie boli nejaké extra rady), ale mal by si sa radšej venovať štúdiu nielen kvôli tomu, aby si prešiel, ale aj kvôli tomu, aby si zahnal zlé myšlienky.
Baví ťa vôbec škola?

mminni

je mi luto, ze sa tvoji rodicia rozchadzaju a chapem, ze je toho na teba privela naraz. ale, ako som tu uz pisala v inej teme, hlavne teraz nesmies ist este aj sam proti sebe. prestan sa kritizovat a pripadat si neschopne, nie je to tvoja vina. netrap sa teraz pre buducnost alebo pre to, ze sa ti nedari nadviazat vztah, ale zacni sa mat rad a skus sa sustredit na nieco pozitivnejsie. ty si teraz prvorady a mysli na to, ze tvoji rodicia by omnoho radsej boli bez penazi ako bez teba..sama som mala velmi zle obdobie..mam 2 psychicke diagnozy a k tomu problemy vo vsetkych zivotnych oblastiach, naplanovala som si aj samovrazdu, ale potom som si povedala, ze to este raz skusim a urobim vsetko pre to, aby som dala veci do poriadku, ked uz nemam co stratit..zacala som mysliet pozitivne, mat sa rada a pozerat zabavne videa na youtube a ono to zabralo. citim sa teraz omnoho lepsie a silnejsie a moje problemy sa mi uz nezdaju take velke. na samovrazdu som uz nepomyslela dlhsiu dobu, ale prave naopak, robim plany co a ako zmenit k lepsiemu a zacinam sa tesit zo zivota, aj ked mam este dlhu cestu pred sebou.. drzim ti velmi palce, dufam, ze sa aj tebe podari sa z toho dostat a popripade skus zajst za odbornikom, ak myslis, ze ti to pomoze

Rost

rozchadzaju sa mi rodicia , vzdaluju sa mi kamarati , neviem sice pricinu ale mozno zo stresu a zlej rodinnej situacie som sa dostal do depresii niekolkokrat sa mi kvoli tomu nepodarilo zacat VS.Teraz som este pred poslednym pokusom poriadne zacat a spravit.Takisto som frustrovany ze sa stale pokusam o vztah a nevychadza mi to.Som nuteny do urciteho casu dokoncit skolu inak sa moze rodina dostat do financnej krizy.A hlavne si myslim ze som absolutne nanic , neschopny , neuspesny moje sebavedomie je niekde v minosvych hodnotach.Mam zle spomienky z detstva ktore mi stale bezia hlavou.Hladam sice riesenia ale uz zacinam byt niekedy zufaly a vyustuje to do tych kriz co som spominal.

Dadula56

Urcite navstiv psychologa. Je smutne, ze ludia podcenuju tvoje problemy, bohuzial casto je to tak, psychika cloveka je podcenovana. Zver sa odbornikovi, budu ti vediet pomoct a urcite ta nebudu urazat za to, ze mas problemy. Tvoj zivot ma zmysel,si dolezity,len musis najst cestu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zle myslienky - Fórum - ZDRAVIE.sk