Neskutočne bolestivý sex

Príspevok v téme: Neskutočne bolestivý sex
LaraEm

Dobrý deň!
Cca mesiac mám nepríjemný problém- neskutočné bolesti pri sexe! Pôvodne som si myslela, že je to nejaká mykóza, pretože okrem bolesti sa to prejavovalo aj svrbením "zvonka" a pálením "zvnútra", preto som to začala riešiť ako mykózu... Svrbenie úplne zmizlo, no tá bolesť pri sexe ostala. Je to zvláštne, neviem to celkom popísať... Keď to začne bolieť, nedokážem presne určiť miesto bolesti, som ako v ohni! Začne sa to pri vniknutí partnera na začiatku- príčinou tejto bolesti je podľa mňa nedostatočné zvlhnutie, čo je ale vraj u žien užívajúcich HAK normálne... Potom bolesť zmizne a dokonca si to chvíľu aj užívam :) ale potom, ku koncu to začne byť na nevydržanie :( A úplne najhoršie je to po sexe, vtedy to bolí tak, až mi príde zle od žalúdka a napína ma na vracanie. Asi pol hodiny nemôžem dokonca normálne sedieť ani chodiť! A potom ma asi 1 deň po pohlavnom styku bolí jedno miesto medzi konečníkom a vchodom do pošvy, nemôžem sa ho ani dotknúť. Som už zúfalá, môj priateľ tiež a neviem, čo robiť :( Odkedy pohlavne žijem, je to strašné, problém na probléme... Spočiatku som často mávala zápaly močových ciest a teraz toto :( Čo je podľa vás príčinou tej bolesti? A ako ju aspoň trocha zmierniť? Budem vám vďačná za akúkoľvek radu :)

nadya

Ahoj, ja mam presne rovanky problem aky opisujes. Bola som aj u troch gynekologov, vsetci hovoria ze som v maximalnom poriadku a vyter, cytologia negativne...Nasiel ti nieco tvoj gynekolog? Este stale pretoblemy pretvavaju? Mne to trva uz 2 mesiace...

LaraEm

Takže bez návštevy lekára to nepôjde... Och tohto som sa obávala :( Normálne som istú dobu uvažovala, že mám alergiu na partnerove spermie- asi to znie smiešne, no minule som o tomto (vraj) veľmi zriedkavom probléme čítala a a odvtedy mi to vŕta v hlave... Pretože som si všimla, že bolesť je najhoršia, alebo lepšie povedané objaví sa vtedy, keď sa dostanem do styku s jeho spermiami. Súvisí to s nejakou z tých chorôb, čo boli spomenuté? Chlamýdie alebo ureaplazma? Alebo to môže byť naozaj tá alergia? Asi blbosť...či? :D Ja už vážne neviem, keď je človek zúfalí, rozmýšľa aj nad nie veľmi pravdepodobnými možnosťami. A ešte raz ďakujem za každú odpoveď, zajtra sa idem objednať ku gyn. som zvedavá, čo mi zistí... :/

danieelka

predpokladam ze sa jedna o chlamidie alebo ureaplazmu,najdi v google a porovmaj priznaky........ak hovoris caste zapaly mocovych ciest...tak je to ono