Prvý neúspešný pokus

Príspevok v téme: Prvý neúspešný pokus
hokejka

Ahojte,
chcem sa opýtať....predvčerom sme sa s priateľom chceli prvýkrat milovať, chcela som to aj som bola uvoľnená, nebolo to plánované vôbec, čiže ani v strese som nebola, ale dostal sa len na začiatok, trochu to bolelo tak sme to postupne pomaly skúšali, pokiaľ ma to bolelo menej, no aj tak sme sa cez TO nedostali, nešlo to a bola to obrovská bolesť.....neviete čím to môže byť?...alebo či by to mohlo byť spôsobene aj tým, že už nemám 13 a preto to ide ťažšie ? ...prosim poraďte, vďaka

snehuliak-a

a skusal ta najskor roztiahnut trochu prstami ? ...najprv jeden, ked ta to nebude boliet tak druhy...a takto postupne....a ono to pojde ;) ...teda aspon u mna to tak slo...na prvy krat som vobec nekrvacala iba trochu bolest na zaciatku ked prvy krat vnikal ale potom to uz bolo v pohode ;)

hokejka

tak skúšali sme to už 2x na druhýkrát to už bolo lepšie aspoň to vniknutie asi sa to trošku prispôsobilo, ale len po určitý bod, neviem dostali sme sa trošičku za jeho žalud a potom opäť tá neznesiteľná bolesť a proste to nešlo ako sa snažil tak sa snažil ďalej sa nedostal a ja som len trpela....mrzí ma to veľmi kvôli nemu...on sa snaží, je jemný trpezlivý a aj tak to nejde ...snáď sa to samo od seba zmení alebo neviem :(

celestinka

tak nam sa s priatelom prvy sex podaril az na druhy pokus.. tiez som sa citila uvolnena a vsetko ako ma byt ale vobec sa do mna proste nedostal. na druhy pokus to bol asi najhorsi zazitok v mojom zivote, teda presnejsie najvacsia bolest v mojom zivote. tiez sa zo zaciatku do mna nemohol dostat, ale nakoniec to nejak slo. strasne ma to vsak bolelo a na druhy den tiez. niekedy mam bolesti pri sexe aj teraz. mozno si na tom nejako podobne, kazdy je inak vyvinuty, niekto "to" ma uzsie, niekto sirsie. ked mas 22 rokov tak zrela urcite si, ja som mala prvy sex v 17 ( vzdy som sa citila vyspelejsia a otukanejsia ako ostatne dievcata).

hokejka

Nie nie mali sme kondom to isto nie a spravil sa až po mne, už vonku, čiže nehrozi....len to dosť bolelo a nešlo to ďalej...

hokejka

Som dostatočne fyzicky aj psychicky zrela mam 22, viac zrelá už byt nemožem....a myslela som tym to, že možno vekom je ta blana pevnejšia alebo neviem....:(

mercedes

môže to byť tým, že ešte nie si zrelá fyzicky ani psychicky. Koľko máš rokov? A čo si chcela povedať tou predposlednou vetou? Prečo by to malo ísť v 13 ľahšie ako neskôr?

hokejka

plus mám už druhý deň taký zvláštny biely výtok, že hocikedy, zo mna vytečie až mam celé mokré spodné prádlo....je to normálne? prosim poraďte, ešte som to nezažila a neviem, či je to v poriadku :(