môžem byť teoreticky tehotná ?

Príspevok v téme: môžem byť teoreticky tehotná ?
napochybach

brý den,
ja som ešte panna,ani môj partner ešte nemal styk,a tak sme skúšali sex po prvýkrát ..najprv to bolo v poriadku ,ma vzrušil,aj on bol maximálne vzrusený,dokonca až tak,že bol vlhký ( čiže tekutina tam bola),on sa chytal a mal tekutinu na prstoch ..potom si začal nasadzovať kondom,samozrejme,že si ruky neutrel a zvonku chytal kondom s rukami od tekutiny,potom šiel na okraj môj do pošvy,bol tam asi tak hlboko 3 -4 cm max ..nič sa nestalo,lebo ma to začalo štípať,čiže tam bol asi tak max 2 minúty,blanku mám neporušenú,ani som nekrvácala ani nič ..mala som plodné dni ..je možné ,že by som mohla byť tehotná ?potom som v normálne očakávanom čase dostala menzes,mám ho teraz,lenže moja menštruácia nie je taká silná ako inokedy ani bolestivá,menej krvácam,mám chuť hroznú na jedenie,prežila som však v poslednom čase stresy veľké a pila som bylinné čaje kvôli tomu,že som chodila stále cikať ( som asi bola prechladnutá)...čo mi môže byť ?

poprosím vas o urýchlenú odpoved,či si mám ísť kúpiť test,alebo nejakú radu ..prosím :)dakujem

napochybach

zuvinka aha,tak to bolo dodržané,bol na wcku predtým myslím,takže problém by nemal byť ,len ..mám taký sprostý pocit,mám ranné nevolnosti,je mi na zvracanie,bolí ma podbrušie dosť,neviem,čo si mám o tom myslieť,ale asi som veľmi prechladnutá,mám skôr asi nejaký zápal,lebo ma páli na wcku ---

inak.baby ešte jedna otázka ...koľko dní po menzese sa dá robiť tehotenský test ?neviete ?a ktorý je najspoľahlivejší?resp ...môžem si ho spraviť za akýchkolvek okolností ?aj ked som teraz prechladnutá ?neskreslí to výsledok ?

zuvinka

Je jedno, či pár minút alebo hodín predtým, základ je ísť potom na wc, aby mu neostali žiadne spermie v močovej rúre ;)

napochybach

zuvinka tak predtym sa nespravil,az potom :) ale kolko predtym ?par hodin,ci par minut,ci kolko ?:) ale nie ..par hodin predtym ,ked bol so mnou sa istotne nespravil ...az potom

zuvinka

Pokiaľ ja viem, tak tie "kvapôčky lásky" spermie ani neobsahujú, pretože sa netvoria v semenníkoch, ale v Cowperovej žľaze. Kebyže sa priateľ už predtým spravil a nebol sa na wc vyčúrať, tak vtedy by mohli obsahovať spermie.

napochybach

xxl však to práve,že by som bola tehotná panna :D ale počula som,že také prípady tiež sú,čo čítam na nete -ak teda tomu môžem veriť ...

a vy si myslíte,že teda otehotnenie nebolo možné takýmto spôsobom?

mne je dnes úplne zle,toči sa mi hlava,na zvracanie odkedy som vstala,ide ma poraziť :( ...už by som bola tehotná jeden mesiac,lenže ja si to nemôžem dovoliť :( myslím tehotenstvo,sice mam 18 rokov,ale naši by ma vyhdoili z domu bez milosti:(

test si kúpim istotne,len neviem kedy,asi čím skôr tým lepšie ..

ja len stále proste nedokážem pochopiť,ako môže byť toto možné,tehotná panna ...čítala som už o tom veľa,ale nenachádzam vysvetlenie,naozaj :( jedine že by z niečoho takéhoto ...
tá predeajkulačná tekutina je naozaj "záhada " pre mna ...a dokáže narobiť riadnu šarapatu,možno zbytočne stresujem,ale ...čo ak náhodou sa stal " mierny zázrak " ?:(

xxl

bude to skôr stresom a zo strachu kvôli otehotneniu, o ktorom si myslíš, že je možné aj v tomto konkrétnom prípade. Myslím si, že skôr nie, ale pre vnútorné upokojenie si kúp potom ten test.
jáj, keby vyšiel pozitívny: bola by si tehotná panna :-)

napochybach

myslíš,že je to nemožné ?ved predsa ..kvapocky obsahuju istotne spermie...takze nie som si tym taka ista :( bojim sa hrozne,lebo v nedelu teraz som dostala menzes ,to skoro nic nebolo,nekrvcala som,len hneda mierne krv,potom pondelok ,utorok-malo krvi ..a v stredu som mala tiez malo krvi,aj ked bola sfarbena do cervena,a dnes ????pre istotu uz nemam vobec nič !! a ja absolutne tomu nechapem,stale chodim cikat,pali ma v posve,mam nervy,je mi na zvracanie ,uplne sa z toho idem zblaznit ...ci nemozem byt tehotna ...predsa len mala som plodne dni :(:( ..a prvy sex to prakticky ani nebol ....:( kedze som este stale ostala panna :(

zuvinka

Prvý sex je určitý zásah do tela, psychika tým pádom hneď zareagovala a mohlo sa to prejaviť na slabšej menštruácii. Aby si otehotnela tak, ako opisuješ, z "kvapôčiek lásky" prenesených z rúk na kondóm, tak to je podľa mňa nemožné. Byť na tvojom mieste, tak pre pokoj na duši si spravím tehotenský test po menzese, ale určite bude negatívny. Ale chápem, že psychika je sviňa, človek si riadne dokáže domýšľať :)

napochybach

viem,že nemusí byť presne taká istá silná,ale ja ju mávam už roky rovnakú (veľmi silnú)a teraz už ju nemám pomaly a mám ju tretí den..

a čo sa týka toho,že či z prezervatívu žena môže otehotnieť hentakým spôsobom,je to možné ?neviete ľudia ?