Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: Príznaky tehotenstva?
Sima21

Dobrý deň. S priateľom mávame sex prerušovanou metódou už asi pol roka, asi pred troma týždňami sa nám stala "nehoda", tak som si pre istotu dala tabletku PO (Escapelle). Aj pred tým, aj po tom sme mali sex, prerušovaný.
Dnes mi mešká menštruácia už 15 dní, nikdy som ju nemala pravidelnú, no meškala mi maximálne týždeň. Stále mám neskutočné bolesti v podbrušku a bolesť vaječníkov, nie stále, ale objavujú sa niekoľko krát denne asi v minútových intervaloch. Posledné dni mávam návaly tepla. Som dlhoročná fajčiarka, pred pár dňami ma začalo ráno napínať z cigariet a zostávalo mi po nich aj pol dňa zle. Myslíte si niekto že by som mohla byť tehotná? Alebo to všetko spôsobila tabletka PO? Gynekológovi som objednaná začiatkom budúceho týždňa, no so vtedy by ma zaujímal aspoň názor niekoho, kto má podobné skúsenosti. Ďakujem za názory.

zuvinka

Mne meškala mesiac menštruácia po užití Escapelle (po dvoch týždňoch meškania som ale šla na vyvolávačku na gyndu) a stále som mala také bolesti v podbrušku, že som si myslela, že už určite príde, no nechodila a nechodila.. ale nakoniec, našťastie, prišla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príznaky tehotenstva? - Fórum - ZDRAVIE.sk