Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vložky vs. Tampony ??

gabik00007

tak pre mňa vložky najlepšie Always bez krídelok, v zelenom obale, použivam ich už asi 4 roky a nemenila by som. A čo sa týka tampónov nemám ich veľa odskúšaných ale myslím že dobré sú Kotex, tie používam. ;)

zuvinka

Mňa vždy zaujímalo, že keby som mala ten kalíštek, tak môže sa spraviť stojka na hlave ? :D to by nevytieklo z tade naspäť ? :D

Nela41

zuvinka samozrejme ako všetko to má svoje výhody aj nevýhody. Niektoré dievčatá pri tampónoch majú bolesti v podbrušku alebo častejšie mykózy a podobne a pri kalíšku toto nehrozí. Keď dobre priľne tak nehrozí ani pretečenie a celkovo je to zdravšie no ja nemám nič ani proti tampónom je to proste len o tom čo komu viac vyhovuje :)

ema ono ho na takých miestach nemusíš umývať alebo sa odporúča do kabelky hodiť malú fľašku s čistou voodou a je po probléme :D

ema_154

Ja by som sa bála ten kalíšok použiť:D teda skôr hambila lebo si neviem predstaviť že by som to niekde na záchodoch v obchode liala do zachoda:DD a potom si to tam išla umyvat pred všetkymi:DD

zuvinka

Baby, aký je ten kalíšok ? keby ste to mali s tampónmi porovnať, tak aké pozitíva/negatíva vidíte ? vďaka :)
A aby som odpovedala na otázku, tak ja cez deň Kotex tampóny a na noc vložku.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vložky vs. Tampony ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk