Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som divna, keď sa neobjimam s kamaratkami?

Príspevok v téme: Som divna, keď sa neobjimam s kamaratkami?
Stellla

Niekto ma vo zvyku sa pri stretnuti s osobou, ktoru pozna (kamaratka, rodina...)a dlhšie sa nevideli, napr týždeň, mesiac...tak sa objimu, pripadne pobozkaju na lice. Ja toto nepraktizujem je mi to trapne a vlastne ešte nikto sam od seba ma nezačal na ulici, alebo doma objimať ked prišli po dlhšom čase alebo som sa stretla s kamaratkou po dlhšom čase a bolo mi povedane že so divna, že to nie je normalne že sa takto neprivitavam.
To fakt by sa zo slušnosti malo?

Nels

Ja to tiež nemám rada, vyhýbam sa tomu, dokonca aj na svoje narodeniny, stačí podať ruku .. Ale tak čo spravíte keď už sa na vás niekto vrhne? =D začnete cúvať? =D

Deaa

ja neznášam, ak sa s niekym zoznamujem, stretávam ho prvý krát v živote, či je to chalan/baba a chce objať alebo pobozkať na líce, je mi to nepríjemné, pretože je to cudzia osoba a takéto prejavy si nechávam pre niekoho koho poznám a mám k nemu istý citový vzťah. preto mi to príde aj falošné

Maros75

Sajuz nerusinij:))
No .....aj Gorbacov sa takym sposobom objimal a mali sme vo vlade aj Bilaka.
Najhorsie privitanie zazil vo Francuzsku.....Debilak.

xdanielax

ani ja to nemam rada.
a skor sa mi zda cudne, ked tieto bozkavacky/objimacky praktizuju ludia, co sa vidia kazdy den.. ale suhlasim, kazdy to mame inak nastavene.

mam par ludi, ktorych rada objimem, ked ich vidim - ale fakt by sa dali spocitat na prstoch jednej ruky.

Nemam rada take zoznamovanie sa s niekym a hned sa "treba" bozkavat a objimat. Staci podat ruku.

...napr. aj na pohrebe mi to bolo neprijemne, ked ma bozkavali nejaki ludia, kt. poznam snad len vdaka pohrebom .. :-))

Dadula56

Kazdy ma inak nastavenu svoju "osobnu zonu", kde nerad pusta ludi, si uplne v poriadku. Ja to tiez nemam rada a kamaratky to vedia, cize mna z tohto vynechaju,ak aj k tomu pride.

mlyncek

ale coby, si uplne normalna...
niekto sa lepi na kazdeho, iny si brani intimnu sferu, je to cisto tvoja vec.
radsej mat uprimnu kamosku so srdcom, ktora sa neobjima, ako falosnu a prehnane priatelsku znamu, ktora ti nepomoze, ked to potrebujes.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som divna, keď sa neobjimam s kamaratkami? - Fórum - ZDRAVIE.sk