Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

malovanie

kol_ibrik

krem, transparentny puder - Dermacol, spirala -Rimmel, ale este parkrat ma nastve a leti do kosa, lesk na pery - Rimmel/Miss Sporty, korektor - Max Factor, niekedy tekuta linka - Essence/Oriflame/Miss Sporty

meri.m

Ahojte, miss sporty som používala ako tínedžerka, lebo to bolo cenovo dostupné, ale kvalita nič moc. Napr. essence je aspoň o triedu lepšia značka (kontúrky na pery majú najlepšie, aké som zatiaľ našla), za podobné ceny. Ja mám väčšinu vecí z oriflame, lebo sa vždy ulakomím na nejakú akciu. Predpokladám, že si mladučká a nepotrebuješ zakrývať fľaky, tak mejkap a púder môžeš v lete vynechať, prípadne skús bronzový guľôčkový na zvýraznenie opálenia. Inak stačí riasenka, ceruzka na oči a rúž alebo lesk. :-)

malickaaaaa

Suhlas s babami pod... miss sporty nie je taky kvalitny (ani drahy nie je), tiez pouzivam maskary len od Loreal aj make up ;-)

Zuza

Tak tak súhlasím s kvetinkou miss sporty je tá najlacnejšia kozmetika...:) Ja používam riasenky len od Rimmel a som s nimi veľmi spokojná, make up nepoužívam takže s tým Ti poradiť neviem ja keď len kryciu tyčinku, a na leto je make up somarina podľa mňa ;)

kvetinka456

sandelly: neviem ako podla teba ale podla mna miss sporty značka je jedna z najlacnejších .. a tie produkty sú neni až také dobre. Podla mňa sú robené pre pekné baby kt chcú doladiť napr leskom na pery alebo nejakým výrazným lakom. :)
Ja skôr používam niečo kvalitnejšie. Make upy zo značky L´oreál kt sú dosť drahé ale aj kvalitné kt. dosť nedostatkov zakryjú:) Potom riasenku , ceruzku, niekedy čierne tiene ale tých nie moc vela :) a linku som používala :)

sandelly

ahoj :)
ja pri malovani sa nepoužívam nič iné okrem vyrobkov miss sporty :) siice je trošku dhrahší, ale o to viac stojí :) :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.