V lodičkách ma strašne bolia nohy, čo mám robiť

Príspevok v téme: V lodičkách ma strašne bolia nohy, čo mám robiť
melindaaa

ide o to, ze mam vela topanok, kotnicky, ale skor prechodne aj na 13,5 cm opätku, v ktorych ma nebolia nohy vobec a kupila som si teraz dvoje letne topanky , lodicky v ktorych ma sakramentsky bolia nohy, no to som pri ich kupe netusila, ze to bude takto boliet kedze v inych topankach na vysokom opatku ma nebolia a vyhodila som za ne dost vela. V lodickach prejdem 15 metrov a zacinaju ma boliet nohy. Sedia mi dobre, niesu mi male, ani velke, ani uzke ani siroke...vobec tomu nechapem preco, Poradte mi co si mam do nich kupit, hlavne pod prstami a pod palcom na nohe to je fakt kruta bolest... a vzdat sa vysokych opätkov nechcem...pomahaju tie chladive mäkke vankusiky? alebo nejake ine vlozky do topanok az mi je do placu z toho.

Na vysoke opatky som zvyknuta aj ked ich nenosim kazdy den, dost casto striedam obuv .. a ked vidim ine zeny/ baby behat po meste dlhe trate a v tom vysmiate tak nechapem v com spociva moj problem :(

Laurina22

Gelove vlozky

A lodicky s 13 cm opatkom a viac NIE SU na bezne chodenie.To mas akurat tak na okrasu.

Takze na bezne chodenie si poriad opatky nizsie

Kia78777

neviem ci si skusala gelove vlozky /trebars tie z deichmanu/.. tie mi velmi pomohli, dakedy ma vo vysokych botach hrozne palili pety a ine spodne casti nohy :D a tie vlozky to vyriesili... ale zalezi to aj od topanky, kazda je ina

Nela41

Aké lodičky si si kúpila? Majú platformu alebo nie? Lebo tie bez platformy majú možno proste tenkú podrážku alebo môžu byť jednoducho zle spravené to je pri lodičkách bežné

sheila.

problem typu "zlomil sa mi nechcet"

riesenie: nenos ich, zober ich naspat do obchodu, alebo si zvykni na bolest pripadne si kup vlozky od scholl
www.scholl.sk