Chcem prestat fajčit!

orol

-35 rokov v kuse som bol vášnivým fajčiarom, z toho posledných 15 rokov som fajčil len fajku, resp. cigaru.
-prestal som fajčiť náhle a úplne
-nebolo to ľahké a jednoduché
-dokázal som to
-bez fajčenia je život pre mňa krajší, hodnotnejší.

Carie

Drzim palce Stefan. Ja som to dokazala, dokazes to aj ty. Prvy mesiac je najhorsi, potom sa to bude uz len stale zlepsovat.

Stefan117AR

Nazdar všetci. Fajčím ani neviem ako dlho presne, ale aktívny fajčiar som 20 roky - fajčím 30 ks Marlboro light denne. A TERAZ PECKA . . . 12 dní nefajčím.... Ani neviem ako som to dokázal, ale je to fakt ťažké. Strašne ma to ťahá a mám veľkú chuť si zapáliť. Dúfam, že sa prekonám a budem sa držať naďalej bez nikotínu. Držte palce

alenka_maxova

no neviem...ja som prestala zo dna na den. Doslova. A to som bola dost tuhy fajciar. Zacala setrit na byt a uz som mala ine priority ako cigy. A potom som si sama v hlave vytvorila taku nechut k fajceniu, ze dodnes, ked niekto pri mne fajci, je mi doslova na zvracanie :) Podla mna to je len a len v hlave...Nuz ale, kazdy sme insi

kimono

prestat fajcit znamena rozlucit sa zo zivotom aky si zila pocas fajcenia - chce to komplexnu zmenu
staci vydrzat rok a potom uz neprestanes
neprestanes preto lebo si budes vazit vsetko to co más -- ako nefajciar --

Jessica.

Vyhodiť všetky škatuľky s cigaretami, poradiť sa s lekárom a psychológom (popr. psychiatrom) , a vyskúšať všetky možné dostupné prostriedky, žuvačky a náplaste...teda ak lekár neurčí inak..

baaboo

ja ale rady nedavam nikomu.....tak ako ostatni som napisala, ze treba pevnu volu a chciet......ja viem, ze tri dni su nic...ja sa tu ani nechvalim ani nic podobne...a som si vedoma, ze po tyzdni mozem v tom lietat znova..presne tak isto ako po polroku, alebo roku.....skor som reagovala na Jefitta, ktory napisal, ze si vzdy povie, ze od zajtra nefajcim...co je podla mna totalna blbost...ja som to robila tak, ze "tuto krabicku dofajcim" a potom prestanem.....samozrejme, ze som sa o to ani nepokusila....az teraz je to prvy pokus....ci uspesny uvidim neskor