Čudny vztah

Príspevok v téme: Čudny vztah
smutna_ L

Mam prveho priatela, vaznejsieho, chodime spolu 2 roky. Pred nedavnom sme mali asi mensiu krizu, napisal mi strasne veci ze ma uz nechce, nevie si predstavit byt so mnou... no proste hrozne veci, urobil si druhy ucet na FB a tam si pisal s jednou kamoskou, ze chce byt s nou, ze ma upokojujuci hlas a take dristy, ze ked je s nou tak so mnou uz byt nechce. priznala som sa mu ze o tom viem, on nato ze s nou nic nemal okrem tychto pismen, ale !! su spoluziaci, idu spolu dokonca na vylet... proste sklamal ma, ja ho lubim aj doteraz, ale neverim mu, neviem ci sa s nim mam rozist ja, alebo cakat ze nieco sa zmeni, byvame daleko od seba a vidime sa iba cez vykendy... narozpraval mi ze to bol skrat, a ze chce len mna a take bludy, ale ja mu neverim, proste .. neviem co mam robit, nechat ho, alebo ostat s nim? ja mam 18 a on 21

kvetinka456

Vyser sa na neho určite si také hovedo nezaslúžiš . Určite by ti hento nepísal spolu s tým čo písal tvojej kamoške keby ťa lúbil. A ked si už na to došla tak čo sa ti mal priznať? Chlapská šikovnosť hneď si nájdu výhovorku že to bol len skrat aby ťa nestratil. Ale fakt ser na neho. Podľa mna si ho fakt nezaslúžiš aby ti toto robil . A uistujem ťa že ta nelúbi. Inak by toto všetko nespravil.Už by som mu nikdy neverila, aj ked teraz ide z hentou na výlet dovie čo sa tam bude diať ... určite sa ti neprizná pokial na to nedojdeš...

kastrolik

podla mna ho nechat chudaka nech si najde nieco lepsie, nie osemnastku co vypytuje rady od cudzich ktori ani jedneho nepoznaju:D
ten idiot sa mi zda trosku sikovnejsi tak nech si nekazi mladi