Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Micelárna voda - aj na oči

Príspevok v téme: Micelárna voda - aj na oči
JahO_Odka

Zdravím :)
Odporučte mi dobrú micelárku aj na odličovanie očí. Chcela som skúsiť od Biodermy z radu Sebium (mám mastnú pleť), ale vraj dosť vysúša, takže by som sa ňou bála odličovať si oči.
Doteraz som používala od La Roche, ale chcela by som prejsť na niečo lacnejšie.
Poraďte prosím :)

blablabla127

Garnier je super.. ja ju pouzivam uz veľmi dlho a určite odporúčam. Podľa mňa je podobna ako bioderma len za nižšiu cenu ;-)

morticia 17

Ja používám micelárnu vodu zo slimačím extraktom a je výborná , ale tiež som skúšala odličovacie obrúsky od Skinlitu so zeleným čajom a je fakt super!!! Dokonca aj riasenku ti krásne odlíčí.

Daduska13213

ahojte, ja som používala najprv garnier ale mala som pocit že to vôbec neodličuje .. teraz používam dermacol ale len na dočistenie po obrúskoch a mliečku a keď sa čistím ultrazvukovou kefou =) -odkaz odstránený- ja mám tiež mastnú pleť ale odkedy používam na čistenie kefu mám ju oveľa lepšiu =) .. prosím Vás baby aké krémy používate na mastnú pleť?

[zruseny35]

ahoj..bioderma je uplne super,aspon ja mam precitlivele oči ,tak som spokojna ,Nasla som aj lacnejšiu variantu-garnier, a tiež je fajn .

anabela89

ahoj ja ficim teraz na miceralnaj vode so slimacim extraktom, znie to hrozne ale som spokojna aj ked na zaciatku ma trosku stipkala ale teraz nedam na nu dopustit :-)

markars

pouzivam "HYDRA SCIENCE" (Les Cosmetiques Desing Paris) aj na oci. Som velmi spokojna. Kupila som ju v Carrefouri, stala priblizne 3 eur - nepamatam presne a je to 500 ml balenie.

brazilcanka

ja avene micellar lotion neodporucam. mna osobne stipala na celej pleti a tiez stipe aj v ociach.
skus z AA kozmetiky, ja mam a som velmi spokojna. kvalitou sa vyrovnaju tymto drahym z lekarne, aj ked na biodermu sensibio nedam dopustit :)

Danielle24

Ak sa ti zdá drahá Bioderma Sensibio, tak skus Bioderma ABC dermH2O (je to micelarka urcena pre deti, ale da sa s nou v pohode odlicovat - aj pre mamy 1000 ml cca 19 eur:) Ja som si vcera kupila v kauflande len tak od Ziaji micelárnu vodu s ružovým maslom za 4 eura.. celkom dobrá, nepafurmovana bez parabenov, nemam lepivy pocit na tvari ani nic podobne... Ale aj tak sa mi zdá pre suchý typ pleti najlepsia micelárka od Avene. Tá je asi najlepsia, a hned po nej Bioderma Sebium .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Micelárna voda - aj na oči - Fórum - ZDRAVIE.sk