Krem na citlivu plet

Príspevok v téme: Krem na citlivu plet
Msaska

ahojte
potrebujem radu .. asi zle googlim ale nvm najst nejaky krem na citlivu plet s akne.. no samozrejme eucerin to mi naslo..
ale nemate nejake skusenosti , kto mate podobnu plet s nejakymi znackami kremov ? pripadne nejake pripravky pre taku plet.
pretoze aj odlicovanie je potrebne pletovym mliekom - pretoze mam plet vysusenu... a to som niekedy sa skor radila do pleti mastneho typu. dakujem

Katerine

Ak ti to pomôže,ja mám tiež citlivú pleť,vyrážky sa mi tvoria ako kedy pretože som akurát dopoužívala Eryfluid od kožnej keďže som mala slabšiu formu akné (podkožné vyrážky). Keďže vyrážky sa mi ešte robia tak som nechcela nejak zgíňať tie drahé krémy,vodičky,toniká,gély, bolo by mi ľúto vyhodiť za to toľko peňazí,tak som si kúpila Nivea detský hydratačný krém na telo a na tvár s nechtíkom lekárským,mám ho len od včera :) a je úplne super ! :)včera som sa s ním len odmaľovala najprv oči, potom tvár,nechala som ho troška vsiaknuť a potom som si tvár opláchla vodou :) a vyzerá že to mojej pleti ako čistenie úplne stačí :) a k tomu mám pocit že fľaky od akné mi vďaka nechtíku lekárskemu menej vidno :)

pe84

ja mam tak isto citlivu plet a preto sa mi robia vyrazky, vyhovuje mi kozmetika Medi, je to byvala zn. Dr. Hoj, taka menej znama, dostat ju v lekarni, velmi dobra cena, dolezite je aj spravne osetrovat, treba aj pletovu vodu, tiez odporucam tejto znacky

Msaska

tak samozrejme ze zvnutra..len proste krem je potrebny a ja hladam ten spravny.. a kedze viem svoj typ pleti tak hladam rady..no

krado

NO genialne,ale aj drehe su kremy od Dr.Nona, ale pokiaľ tam je akne treba riešiť problem ja zvnutra nie len zvonka kremikmi.