ranky vo vagine

somsmutnna

tak si pojdem kupit harmancekovy a pit budem repikovy caj dozajtra :)...lebo az zajtra mam moznost si to ist kupit ....

Ja este stale krvacam , pri prvej ranke som tak dlho nekrvacala,zeby tato mala kolosalnejsie rozmery ??

:(( joj , tak sa skatovat ,cely den placem ako mozem byt taka hlupa a dovolit to :(

AdamKrt

Repik je dobry, skvely na vseliaky poranenia. Ale neviem, ci je prave najvhodnejsi na vaginku. Trochu vysusuje, tak si na to treba dat pozor.

Jefitto

To je jedno, repik aj harmanček maju protizapalove učinky. Krvacanie zastavujú trebars listy skorocelu kopijovitého, takže môžeš ich pridať do čaju

somsmutnna

z harmanceka ? Hm asi pojdem kupit do lekarne zajtra :) dufam ze pomoze . Je dobry harmancek alebo by bol ucinejsii repik? Inak trapia ma aj inf.alebo co to je ,liecim sa :) a mam trochen obavu ci to nezorsi ten stav:)

PS: dufam ze mi to viac sarapaty uz neuorbi:(....este stale mierne krvacam a uz z toho deprimovana :(

kukucko

Teraz, no urob si vyplach slabym odvarom z harmanceka alebo nieco podobne, ziaden pohlavny styk, kym sa to nezahoji, ani ziadne prsty :-)
A partnerovi odkaz, nech si poriadne ostriha nechty ! :-))