Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sen alebo realita???

Príspevok v téme: Sen alebo realita???
dreamerka3

Dnes v noci som mala čudný sen... najprv to bolo tak že som v noci ako keby vstala a prišla k balkónu chcela som ísť von na balkón no dvere boli ako keby prelepené nejakým papierom tak som to chcela odtrhnúť no pod nimi Ďalšia vrstva a ďalšia vrstva a ďalšia vtedy som si uvedomila, že je to vlastne sen a strašne som sa zľakla lebo v sne sa môže stať hocičo a bola noc... tak som zavrela oči a začala rátať do 3 a povedala som si že keď otvorím oči budem hore.... oči som síce otvorila ale bolo to zas ako v tom sne ibaže som ležala v posteli a nevedela som sa pohnúť strašne ma triaslo a snažila som sa postaviť ale nešlo to potom ma premohol zas veľký strach a Ďalej si nepamätám.... spomenula som si na to len teraz... myslíte že sa mi to všetko snívalo alebo som bola naozaj nejako paralyzovaná?

bananovyjoe

Myslím, že to čo si zažila, tak o to sa pokúša veľa ľudí. Išlo o LD, spánkovú paralýzu a mám pocit že aj začiatok OOBE. Na internete je o tom dosť. Nie je dôvod sa strachovať. Či už pri uvedomení si sna LD, alebo pri OOBE.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sen alebo realita??? - Fórum - ZDRAVIE.sk