Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zabaliť a odoslať živú rastlinu poštou?

lost

Toto bude fungovat len v pripade, ak posta / postar bude vediet ktorym smerom ma balik "dno" , tj nech to nepostavi dole hlavou..

bananovyjoe

Vďaka jankaaaaaaaaa, to je dobrý nápad. Síce som už pozeral v baumaxe, ale skúsim sa spýtať na ten odpad ;)

jankaaaaaaaaa

skus sa popytat priamo v kvetinarstve. alebo v obchodoch aku su baumax a pod. ci nieco take nemaju. ved oni tiez musia mat tie rastliny v nejakom obale ked ich vozia. mozno sa u nich nieco najde.. aj ked mozno nie na predaj, ale nieco zo skladu ako odpad..

bananovyjoe

Vďaka za rady ale so SP nemám zlé skúsenosti (ani s pracovníčkami) napriek negatívnym ohlasom ľudu :P. Možno je to aj tým že každý balík som balil starostlivo pol hodiny, veľkosť písmen adresy mala asi 5 cm a všetko som to ešte oblepil priehľadnou lepiacou páskou :D . Bolo to nezničiteľné a aj bezokému jasné kam to má ísť :D

Ale skôr ma zaujímalo či nepoznáte eshop s niečím do čoho by som to mohol zabaliť. Ja keď som cez ebay kupoval rastlinku, prišla v niečom takomto -odkaz odstránený- no na Slovensku nič také nemôžem nájsť.

lost

Ako daleko to chces poslat?

Skus oslovit nejakeho vodica autobusu napriklad.. Alebo vlakom..

Slovenskou postou rozhodne nie.. Ta je tak vytunelovana (odmeny pre vedenie), ze pochybujem ze im zostali peniaze na normalne sluzby, alebo ju posli tak, ale poisti to na 5000 Eur..

zuvinka

Fúúú, to asi radšej nejakú kuriérsku službu využiť a doručiť ju v priebehu dňa, lebo Slovenskou poštou... no neviem, neviem, či by neprišla na miesto už ako taká zdochlinka :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zabaliť a odoslať živú rastlinu poštou? - Fórum - ZDRAVIE.sk