Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné, poteší ma akákoľvek rada

Príspevok v téme: Akné, poteší ma akákoľvek rada
kindervajkoo

Ahojte.. Len v stručnosti vám napíšem moju story s akné.. Cca pred 2 rokmi to začalo - podkožné hnusné vyrážky, ktorých bolo enormne veľa a začali sa na nešťastie zapalovať - vznikali z nich veľké tvrdé zapálené uzavreté vredy. Bol to otras! Začala som to liečiť zvnútra aj zvonka a pomohlo, o pol roka to bolo v pohode. Teraz sa mi to akoby začalo vracať - opäť veľa podkažných vyrážok hlavne na čele, po bokoch tvári (akoby pri vlasoch) a pár aj na lícach.. Staré recepty, kt mi ekdysi pomohli nezaberajú.. Mám z toho strašný strach, nechcem aby sa mi to vrátilo, bolo to pre mňa hrozné obdobie :(

Chcem sa vás spýtať, máte niekdo skúsenosti s výrobkom PROACTIV z topshopu? Ja už neviem čo iné skúsiť.. alebo po prípade CLEARPURES? alebo iný prípravok zo zahraničia.. Prosím poraďte čokolvek, vďakaa, veľmi... :)

AKÚ KOĽVEK RADU OCENÍM!

Calypso

- názov masti je : Gáfrová masť s ichtamolom. Pýtaj si ju v lekárni....Neviem, prečo odstránili ten odkaz...??!!

Calypso

Ahoj kindervajkoo :-),

poradím Ti len jednu jedinú vec, kt. mne zaberá na 100%. Pritom to nie je žiaden zázrak za stovky. Mávam podobný problém, aj keď nie rozsiahly, keď sa mi po pokožkou pleti na tvári zapáli akoby vriedok a je to veľmi bolestivé, samozrejme, vonku to nejde. Známa v lekárni mi poradila a predala túto masť : -odkaz odstránený-
a odvtedy no problem :-) Keď sa mi niečo vyhodí, na noc si konkrétne miesto jemne potriem s touto masťou, - neboj ten krém zaschne, takže by sa Ti nemal odtlačiť na vankúši, a už na druhý deň vidno, že miesto sa leči. Väčšinou najneskôr do 3 dní, je vyrážka či zápal preč.
Držím palce! :-)

ka3na

jednoznacne odporucam bud kozmetiku Ryor alebo Himalaya herbals ;-) pozri si recenzie na nete ale za seba vravim ze neskutocne tieto znacky pomahaju :)

MsLucille

no a moja kozna lekarka mala iny nazor... teraz som sa nato vykaslala davala som si harmancek kazdy den som si varila salku a s vatou aj 10krat potierala a je to lepsie :)

sivulienka

MsLucille ak beries HAK vobec nieje potrebne brat ROA...samozrejme ak nechces prist o pecen... z tolkych chemikalii sa ti telo ani nespamata... HAK staci prosti akne...ani predtym ROACUTTAN nebol potrebny

MsLucille

ahojte tak pridam svoj pribeh aj ja...
ako 14rocna som chodila ku koznej s vyrazkami a ona mi dala kremiky vodicky blbosti ktore mi tvar este zhorsili a z vyrazok sa stalo acne... preplakane dni noci tony make upu lebo som tak nechcela vyjst ani von na ulicu s takou tvarou... pubertacka samozrejme :D nakoniec po roku som sla k inej koznej ktora zvolila metodu skusime vyliecit zvonka a ked to nepojde tak zvnutra tabletkami takze z vonka to nepomohlo kedze som mala hnusne acne bolave vredy a to nie len na tvary ale aj chrbte tak sme nasadili ROA a k tomu som zacala s HAK. Zabralo a po tristvrt roku som ROA vysadila a udrziavala len so skinorenom a pletovou vodou sem tam nejaky pupacik sa objavil ale neda s to ani porovnat s pocitom stastia prestala som pouzivat make up a podobne ale HAK som brala dalej lebo som mala uz frajera tak aj kvoli tomu... teraz mam 21 a vysadila som HAK kvoli zmene znacky teraz som brala Diane 35 nepribrala som ziadna agresivita nic ale zacinala mi menstruacia posledny pol rok skor o tyzden spinenim a slo to na nervy je to neprijemne tak gynegolog navrhol dvojmesacnu pauzu a potom ze mi da ine HAK... za tie dva mesiace bez HAK sa mi to vsetko vratilo spat jednak acne a problemy s menstruaciou jednoducho telo je zosokovane ked bralo pravidelne hormony a teraz zrazu nic... cize som znova na nervy ze acne je spat ale po vysadeny ROA sa to nevratilo cize na vine je HAK a preto asi zas si dam predpisat ROA a HAK pretoze mam aktivny sexualny zivot :D a keby sme mali kupovat gumy asi sa nedoplatime :D a deti este nechcem cize ine vychodisko nemam okrem toho pravidelna menstruacia ziadne neziaduce ucinky nic az kym som to nevysadila...

jan11

Ja si myslim, ze akne sa neoplati nijako riesit, suvisi to s pubertou, hormonmi. Stari ludia hovoria, ze na to je iba jediny liek, sex.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné, poteší ma akákoľvek rada - Fórum - ZDRAVIE.sk