Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Astralne cestovanie

drobec2

ja sa tým návodom na stránke 3oko neriadim ja sa riadim 3 dva z nich napisem si predstavte ze sa pomaly naklánate do hlbokej studne padám dole hlavou po dopadnutí by sa malo astrálne telo oddelit od fyzického predstavujem si to s čo najviac detailmi a druhý návod je ze sa rozhombávam a ked dojde k pretoceniu hombalky tak by sa malo astrálne telo oddelit od fyzického a to tak rychlo ide ja som sa tak uz i v skutocnisti tak prehupla ale po domnou bol piesok

saxana

A zdôveril si sa už nejakému psychiatrovi s tou svojou tužbou? Astrálne cestovať môžeš iba ak po užití drog, ale to ti neradím skúšať!

piliňák

astronaut
Áno to, bude najpravdepodobnejšie vysvetlenie. Ale možno je nejaká šanca, že to bolo naozaj, ktovie.

piliňák

A ešte jedna vec. Minule som sa opäť prebral zo snívania a ležal som v tranze na posteli. Nechcel som však už opúšťať telo a tak som si povedal, že by som chcel vidieť svoju budúcnosť o 50 rokov (vraj v tomto stave takéto veci fungujú). Videl som však iba zašumenú obrazovku televízora. Čo to môže znamenať? Že o 50 rokov už nebudem, alebo mi nie je určené vedieť to? Potom som už len išiel po nejakej ulici a divil som sa, aké je všetko skutočné - všetky farby, odlesky a detaily. Pozoroval som domy a videl som aj dravého vtáka sediaceho na strome, ale po tej ulici ma to nieslo preč, tak som sa s ním nestihol porozprávať. Celý čas som pritom vedel, že je to sen. Potom som už asi stratil sebauvedomenie a sníval som ďalej normálne.
Len tá zašumená obrazovka mi vŕta hlavou.

piliňák

Nemám žiadnu zaujímavú metódu. V podstate ide len o náhodu, keď si vo sne uvedomím, že snívam. Vtedy sa viem "vrátiť naspäť" na postel v ktorej ležím, bez toho aby som sa prebudil. Vtedy napríklad vidím cez zatvorené oči, či hýbem svojimi astrálnymi rukami, pričom moje fyzické sú v pokoji. Potom si už stačí zažiadať byť vonku a je to. Som mimo tela. Len ma to zatiaľ ďaleko nepustilo.

Už som s tým však prestal, lebo pri každej možnej príležitosti som sa bezhlavo snažil opustiť telo. Jednak ma to ďaleko nepúšťa a za druhé bývam potom unavený. Zrejme mám na to málo energie.

Budem preto pracovať na tom, aby som mal viac energie. Nie však preto, aby som vedel cestovať mimo telo, ale jednoducho preto, aby som bol zdravší a bolo mi lepšie. Takže toľko k tejto téme odo mňa.

doubledog

cestovanie duse sa da naucit a to, ci to funguje naozaj, si tiez vie kazdy sam overit.
napr. mne to ide celkom lahko, ale nezaujima ma to, takze sa tomu nevenujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Astralne cestovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk