Spevák - Súchý kašeľ a zachrípnutie pred zajtrajsim koncertom

Príspevok v téme: Spevák - Súchý kašeľ a zachrípnutie pred zajtrajsim koncertom
Adamec2211

Dobrý deň všetkým! Chcem sa spýtať, či sa tu nájde niekto, kto podobný problém rieši, alebo riešil.

Som spevák rockovej kapely a zajtra o 18:30 máme hrať koncert. Celý problém ale nastal predvčerom, keď ma pobolievalo hrdlo a trochu som začal sopliť... Tento stav bolesti hrdla a sopla prešiel, no včera večer som začínal už dosť pokašliavať a dnes som sa ráno zobudil s tým, že mám veľmi nepríjemný a suchý kašel a cítim dosť zahlienené priedušky. Som trochu zachrípnutý a tažko sa mi vykašliava. Veľmi ma to trápi, keďže zajtra večer máme hrať koncert a ja mám spievať... Som z toho zúfalý, pretože sa mi takéto veci VŽDY podaria pred koncertom a ja už zo zúfalstva hľadám riešenie ako s tým vybabrať, keď sa niečo takéto v takýto termín stane... :( Chcem sa teda spýtať, či mi neviete nejako pomôcť a poradiť, čím by som sa dal do zajtra výraznejšie do poriadku, poprípade zahnal aspoň to zachrípnutie, keď už ten blbý kašel nie :(

Moc sa poteším každej dobrej rade! A mimochodom, keď už tu toľko o tom píšem, tak na tomto linku je naša kapela: -Odkaz odstraneny-

Tak všetkým, ktorým sa bude chcieť, prajem zároveň príjemné počúvanie ;) :P