ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Čo smiem zbaliť do príručnej batožiny ?

Príspevok v téme: Čo smiem zbaliť do príručnej batožiny ?
suns
Detaily

Čafte, letíme na výlet do Londona ( s priateľom sme tam žili ).. ideme pozrieť kamarátov a netuším, ako to môžem spraviť s príručnou, keďže 20kg batožinu si neberieme.. načo na 4 dni :)
Letíme s Ryan Air..
ako je to s tekutinami ?
Je pravda, že ak si do priesvitného uzatvárateľného vrecúška do ruky vezmem tekutiny, nevadí to? Ale vraj to nemôže byť viac ako 1 deci.. čiže zo šampónu si odlejem deci, zo sprcháčku.. a tak.. a smiem si vziať make up ?

Už som počula, že celý make up a šminky si mám dať do toho priesvitného vrecúška a keď budem prechádzať kontrolou, len mi to popozerajú, aby som to nemusela vyberať z batožiny..

Diky za rady, určite ste skúsenejší :)
diky ešte raz !

jankaaaaaaa
Detaily

ja som mala tiez fajn let, krasny zapad slnka, mne nevazili ani tu prirucnu batozinu :D pocasie je tu stale fajn, sem tam slabe chvilkove prehanky, proste klasika :D

suns
Detaily

:D :D :D

sorry jankaaa, uz som nebola on :D
ale leteli sme rano :) o 10tej

naspat letime zajtra vecernym letom..

btw, mala som priesvitne tvrde vrecko a mini flasticky do 100 ml kazda, niektore iba vzorky a skoro vobec mi to nepozerali :D
iba som to vylozila, preslo to tym pasom a hotovo :)
minule som aj pipala, asi kvoli podprsenke, teraz vobec nic :D nikto ma neobchytaval.. :D uvidime naspat :)
inak vyslo nam v Londone nadherne pocasie :) juch juch :)

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.