Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dievča z vlaku

Príspevok v téme: Dievča z vlaku
ja a ona

Patrím medzi tých "štastlivcov" s bipolarnou poruchou, postraumatrickým stresom uzatvorený sami do seba, napriek tomu, že mám 195 cm, býval som obézny.

Mám 30 a akoby všetko u mňa prebiehalo s 10 ročným oneskorením, rozumej to čo oni prežívali a precítili na prahu dospelosti ja zažívam až teraz aj to akosi prazvláštne.

Nikdy som nerandil, nechodil na diskoteky, a prežíval buď apatiu a nechuť do života al. naopak stavy euforie - nepotrebujem ku tomu ani alkohol ani cigarety ale som závislí na čokoláde a na dietach.

Nezažil som ani len prvú lásku a prvé bozkávanie, držanie za ruku - z mojej vlastnej chyby.

Dnes sme si prisadli sami do kupé, ja a ona, dlhonohá opálená bohyňa v šortkách a výrazne napnutom ružovom tričku, blond copom a štýlovými okuliarmi.

Nie som si istý, možno je to manickou fázou, ale zrazu sa vo mne prebudili pocity, ktoré mi boli doposiaľ utajené, akoby sa všetko naokolo rozžiarilo a celé mojé vnútro sa rozochvelo.

Snažil som sa na sebe nedať nič najavo ( vďaka nasadeným slnečným okuliarom ) ona bola v pohode ja by som od nervozity vyskočil z kože - v tom som nahodil úsmev a pozeral sa na opačnú stranu - ona zvážnela a sem tam ma sledovala očkom.
Ak by to bolo opačne, asi by jej to bolo nepríjemné, že na ňu civím, ale mňa jej subjektívny záujem tešil.

Zaujímalo by ma, ako prekonávate ten pocit, chceli by ste sa rozprávať ale neviete ako, v hlave máte v tú chvíľu s prepáčením vymetené a neviete ako sa správať aby ste nič nepokazili jediným nevhodným slovkom.

Aké témy používate pri konverzácii, čím ju zaujmete - ako sa z vás stanú zvodcovia - ako odbúrate napätie.

ja a ona

beskyd : odmala som bol obezny, v dvadsiatke sa to zmenilo, schudol som zo 110 na 80, nabral som svalstvo a zrazu si ma začali baby všímať, až ma to zakaždým vydesilo - keď som znovu pribral, tak to prestalo a ja som bol znovu pokojnejší.

Nosil som čierne rifle, čierne tričko a chromový opasok, čierne okuliare a začal som si všímať, že sa nejedna žena vždy pozrela najprv na tú pracku :)

Dokonca pri ceste zo školi, som bol akosi nabudený a pri nastupovaní do vlaku som neviem prečo žmurkal na rovesníčku s krátkymi krdunatými vlasmi - pri nastupovaní som zacítil zmačknutie zadku a niečo mi pošepkala do ucha, poodišla ďalej a usmievala sa - celú večnosť som zíral s ústami otvorenými ako jaskyňa a zbabelo skočil do vlaku :)

Napriek tomu, je to so mnou ako na hojdačke, možno sú to obavy ( stigmatizácia ) ako naznačila Carie - je to frustrujúce nenabrať odvahu.

kukucko

No ja mam BAP, ked mam vrchol manickej fazy mohol by som jej aj ublizit, takze dievca sa musi mat stale na pozore, nikdy nevie s akym individuom si sadne do kupe. Takze ten strach by bol opodstatneny.

beskyd

jj, poznam take stavy aj ked az na jednu vynimku som ich vsetky zazil pred 20tkou, ja to mam tak dako naopak, do 20 tky som zil, randil a apatia je teraz v 27, aj ked je to aj tym ze uz dlhsie zijem zase v BA, tu sa nie je velmi pre co/koho nadchnut a pasivne pozorovanie a pocuvanie ludi vo mne vzbudzuje skor stav zhnusenia s dosledkom uplnej ignoracie vsetkeho. ale byvali to kedysi silne pocity, ked som ako sotva 17 rocny prvykrat objal svoje prve dievca tak som myslel ze ma ta vlna euforie a nenormalnej slasti odstreli kdesi na mesiac.. teraz idem tak z roboty domov alebo na pivo a uz som dakedy taky apaticky ze ani na to pivo sa mi nechce takze si to straz, taka energia a chut zazivat veci aku je z teba citit pohana dopredu, motivuje, ja som na gympli zacal cvicit napriklad, pravidelne som od druhaka az do konca chodil do posilky + x dalsich veci.., co by ma teraz ani nenapadlo sa k tomu vratit, heh ... aj ked s pribudajucom vekom a skusenostami a pozorovanim a pocuvanim si tiez tie zeny prestanes tak idealizovat, len ty mas tu vyhodu ze to mozno pride o 10 rokov neskor:)

kukucko

Hm, ze by laska na prvy pohlad ? ;-)

Na zivote je najkrajsie prave to zoznamovanie sa s peknymi a zaujimavymi ludmi. Prva odozva, prve odpovede. Potom uz prichadzaju len problemy a ... zivot.

zuvinka

So mnou sa raz začal rozprávať jeden mladík, lebo sme boli sami v kupéčku a začal hneď zhurta, že aké mám pekné nohavičky, lebo mi trčali trošku, ako som sedela :D tak vravím, že ďakujem (ale tak ti neodporúčam začínať debatu, lebo som si hneď povedala v hlave, že no zbohom, ďalší úchylák) :D a potom pochválil môj štýl oblečenia (čo ma potešilo, čiže to by mohol byť ako začiatok konverzácie), ale keďže to bol vojak, ktorý sa po pol roku vracal domov z misie, tak predpokladám, že by ma pochválil, aj keby som mala vrece zemiakov na sebe, len aby ma dostal :D no a ďalej sa tak spontánne rozvíjal ten dialóg (že z kade kam cestujem, čo študujem, aj ja som sa pýtala, aké to je byť vojakom, ako sa k tomu dostal, videá mi púšťal, aj darčeky dal :D...atď.) dobre sme pokecali, aspoň mi ušla cesta :)

Carie

No len snivaj dalej, taka blondata bohyna s dlhymi nohami caka uz len na niekoho s tolkymi psychiatrickymi diagnozami. Ako nic proti tebe, ale mal by si sa drzat viac pri zeme ak chces niekedy v zivote vobec s niekym randit.

ja a ona

Keď dala dolu okuliare bolo v jej očiach vidieť niečo, čo ma zaujalo, niečo tajomné. Keď trochu NÁDHERNE :) znervoznela a zneisteľa jej oči boli ako ohníky :)

Ak by bola povrchná ( alebo snáď skúsená ) asi by len hladela do blba ale ona nie, bolo na nej vidieť, že ju vzniknutá situácia nanajvýš zaujíma
Ako by pochádzala skôr z vidieka a vyrastala v prostredí, ktoré žičí zdravému charakteru
Pri odchode, po zavretí dverí mi venovala veľavravný pohľad.

Možno si poviete, no ano zbožné prianie, možno áno a možno mám na ľudí trochu čuch.
Celý život trávim pozorovaním ľudí a ich správania sa, nezapájam sa, len pozorujem a počúvam - to ale hodlám zmeniť v to, byť aktívnejší a začať konečne žiť - milovať a byť milovaný láskou ženy, s ktorou sa vydáme na cestu okolo sveta :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.