Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mozno nazvat tento problem?

Príspevok v téme: Ako mozno nazvat tento problem?
neprimerana

mam pocit ze vsetky moje vedomosti a poznatky a znalosti o svete su nabiflovane z ucebnic a priruciek..
ak mam sama totiz realne nieco z vlastnej hlavy posudit, na nieco prist tak tu nastava problem.. ako keby som nechapala zakladne suvislosti, vztahy a vobec co ako funguje, mnohe systemy..
vlastne z toho mam az panicky strach ze aj ked mam veci naucene, niekto sa ma opyta zakladnu, jednoduchu, beznu otazku a ja na nu neviem odpovedat..
alebo uverim vsetkemu co vidim a pocujem..ak to nie je pravda, nepridem na to sama..
chyba mi taky ten zdravy sedliacky rozum, jednoduche zmyslanie, ja nenachadzam logicke suvislosti
v mnohych veciach zase rozmyslam zbytocne komplikovane, zdlhavo a tazkopadne
ja nedokazem pomenovat tento problem, ale velmi ma to trapi . ...
teraz som si to este raz precitala po sebe: no nie je to az take zle ze by to bolo nejako badatelne..to len niekedy mam taky pocit..casto mnohe suvislosti dokazem najst :D

george303

Pretože nežiješ v realite :D
Musis zazit a nabrat skusenosti aby si vedela vyhodnocovat situacie vlastnym rozumom ...
Ja mam skor opacny problem a to je nedovera ku vsetkemu ... Ak niekto nieco povie ak sa neico napise v novinach tak ja vzdy zacnem premislat otom ako to je v reale a ako to prezentuju a kolko ludi tym oblbnu ...

Lumik

Mne to pripada ako nedostatok abstraktneho myslenia, mozno len co sa tyka rozpoznavania vzorov. Ci to ma nejaky nazov neviem. Mozno slabe IQ.

neprimerana

tak tu nejde celkovo len o skolu ale aj o bezne veci zo zivota..
nie cim viac viem tym som sprostejsia..
vravim len ze mi urcite zakladne veci unikaju napriek tomu ze si iste vedomosti rozsirujem..hej pamatam si ich
19 rokov

azpozem

Co tym chces povedat, cim viac vies, tym si sprostejsia?

Vedomosti z ucebnic si aspon pamatas?Ak ano, tak to je fajn, hodi sa to do krizovky, ale myslim, ze za to moze aj system akym sa vyuce na skolach. Doteraz plati, ze hlavne je sa biflovat naspamat, ale tieto informacie aj tak vacsina o dva dni zabudne a cele snazenie vyjde na zmar. Kolko mas rokov?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mozno nazvat tento problem? - Fórum - ZDRAVIE.sk